Zajímavý pokus o seznámení podnikla čtenářka studentka. Své číslo dala řidiči autobusu, aby ho předal mladíkovi, do kterého byla zamilovaná. Jenomže jak to chodí, řidič byl popleta a... jak to dopadlo, se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme

Trapasy a já? To je věčné téma, o kterém by se dalo hovořit hodiny a hodiny :-D napadají mě dva z poslední doby. Ten první je úsměvný, ten druhý už trochu méně.

Takže ten první. Každý den jsem jezdila o školním roce domů autobusem a často se mnou jezdil jeden hezký kluk :-) sice trošku mladší, ale znáte to, láska na první pohled :-) takže jsem se odvážila k tomu, že napíšu své číslo na papírek, vložím ho do obálky, kterou dám následně řidičovi (ten ji měl tomu dotyčnému předat).

Celá natěšená jsem obálku předala a čekala. On v ten den také jel. Ale co se nestalo - selhal lidský faktor a řidič předal obálku jinému klukovi :-D přistoupila jsem k němu a rychle mu obálku vytrhla z ruky s tím, že je to omyl :-D víckrát už bych to nezkoušela.

A ten druhý trapas? Ten mě trápí dodnes. Byla to sms, kterou jsem místo příteli poslala své kamarádce, která si ze mě udělala osobního psychiatra a já z ní měla hlavu jak pátrací balón. Tak se stalo to, že z nejlepších kamarádek se staly jen kamarádky a skřípe to mezi námi ještě teď.

Na druhou stranu si ale říkám, že člověk nevydrží vše a jednou to prostě přijít muselo...navíc lidé do života přicházejí a ze života odcházejí...jednu kamarádku ztratíte, jinou získáte....

StudentkaS

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Koukám, že telefon hraje ve vašem životě důležitou a zároveň trochu riskantní roli. Nápad dát řidiči své číslo byl opravdu odvážný. A s tou omylnou sms? Škoda, že nevíme, co v ní bylo napsáno, a nemůžeme posoudit, proč jste se kvůli tomu rozkmotřily.

Co vy na to, milé ženy-in? Pěkné trapasy, co říkáte? Máte snad nějaký svůj, se kterým se chcete s námi podělit? Napište nám ho na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama