Bulvár

Něco zábavného pro přihřátí

Lepší slovo než zábavného je asi něco na ZAHŘÁTÍ protože po tom, co se stalo mému manželovi - si trochu zahřátě připadal. No možná spíš uchylně.

Byli jsme letos na dovolené v Jižních Čechách. Spali jsme v... - no jestli tomu říkají hotel - tak se mi zdá, že tomu dost lichotí - a výhled jsme měli přímo na bazén.

Jednoho rána jsem vylezla na balkon a venku před bazénem stál nahý rekreant a telefonoval - přišlo mi to sice trošku divné - na normální klasické tuzemské dovolené aby chodil venku někdo  nahý - ale bylo ráno před snídaní, u bazénu nikdo  - tak se holt pán vysvlékl.

Hned jsem zavolala manžela ať přiběhně s fotákem a "souseda" nám vyfotí – protože o týden později měl jet na tuto samou dovolenou kolega z práce, měla jsme v plánu mu nahý zadek u bazénu ukázat s tím, že se tam smí k bazénu jedině na Adama.

Jenže manžel vzal foťák, vyskočil na balkon a vůbec ho nenapadlo pořizovat fotku tajně, nenápadně. Takže jak vyskočil a zmáčkl spoušť naháč se podíval nahoru a střetl se pohledem s mým mužem. Jak nám bylo pak trapně vylézt z pokoje...

Haníczech


Haníczech od nás dostane za zajímavý příspěvek rtěnku Astor Double Excellence :).

   
11.09.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Meander [*]

  Modré z nebe: Tak to je NEJVÍC!

  superkarma: 0 11.09.2007, 23:07:26
 2. [5] Haníczech [*]

  Jééé, mám velkou radost, děkuji

  superkarma: 0 11.09.2007, 20:28:18
 3. avatar
  [4] Modré z nebe [*]

  skolacka: Věř mi, že kdybych to zvládla, byla bych to i udělala To je prostě TRAPAS jako Brno!

  superkarma: 0 11.09.2007, 16:10:53
 4. avatar
  [2] skolacka [*]

  Modré z nebe: to bych se asi v tu chvíli zahrabala metr pod zem

  superkarma: 0 11.09.2007, 15:57:23
 5. avatar
  [1] Modré z nebe [*]

  No, tak to je dobrý!!! Kam se ale autorka hrabe na mě! Mně moje drahá polovička natočila moje prsa na video, poskakovala jsem jako kretén, prsa taky poskakovala a nahrávka byla na světě. Strašně jsme se u toho vyblbli , jenže pak jsme na nahrávku časem zapomněli a dál natáčeli, jak syn jede na kole, jak syn plave ... po čase se manžel chtěl pochlubit svými natočenými úlovky rodině (jeho matka, jeho otec, jeho bratr s přítelkyní). Seděli u kafíčka před televizí zvědaví na sportujícího synáčka - ovšem nebyl to syn, co na obrazovce uhlopříčky 72 cm viděli! Strašně jsem se styděla, chtělo se mi brečet i smát najednou, utéct z bytu a emigrovat!!! Teď se tomu všichni smějeme, ale tehdy jsem myslela, že umřu!

  superkarma: 0 11.09.2007, 15:39:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme