Novinky

Něco sportovního, hravého i na sebe

Také čtenářka Alena přispěla k dnešnímu dárkovému tématu. Vánoce slaví v kruhu rodiny, takže jsou potřeba dárky pro všechny. A děti dostanou taky něco.

V tolika lidech musí být docela legrace, milá Aleno. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den,

dnešní téma je pro mě hodně aktuální, právě jsem přivezla z obchodního centra hromadu dárků. Není jich hodně proto, že by jich každý dostal tolik, ale protože nás je opravdu hodně. Na Štědrý den se pravidelně scházíme u rodičů celá rodina - naši, babička, já a dva mí sourozenci s rodinami. Takže lidí až až. A tak je i hodně dárků.

Manžel každý rok brblá, že to nemám kupovat, že to jsou stejně věci, které nikdo nepotřebuje. A zbytečně za ně prý utrácím peníze. Ale mně to nedá, protože jsou to mí nejbližší lidi, tak jim chci udělat. radost.

Na dárcích pro děti se ale vždycky shodneme. Platí, že děti dostanou něco sportovního, něco hravého a něco na sebe. A každý rok se něco najde, co je potřeba koupit. Samozřejmě kromě hraček, ty jsou pro potěšení. Musím ale dávat pozor, aby dárků nebylo moc, protože by pak byli smutné ostatní děti v rodině, že jich nemají tolik. A to je dobrá kontrola, aby se to s dárkama nepřehánělo. :-)

Zdraví

Alena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Shodnete se na dárcích?

 • Pokud nemáte děti, tak třeba pro rodiče, sourozence, kamarády…?
 • V čem se neshodnete?
 • Jak to vyřešíte?
 • Kdo většinou ustoupí?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho se dozvíte, která z vás získá za odměnu knížku pro děti Vítejte v klubu trapáků (H. N. Kowitt, nakl. MOBA).

trapci

   
12.12.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Claire [*]

  Naštěstí net na pokoji mít budu, tak budeme denně ve spojení, jeden dárek už jsem dostala, zprávu od mamky....joooo!!!!!!!!

  superkarma: 0 12.12.2013, 14:40:24
 2. avatar
  [1] Claire [*]

  Já mám dárky částečně nakoupené, zabalené a připravené pro celou rodinu, letos s nimi nebudu na Vánoce,ale jsme domluveni, že si uděláme Vánoce v dubnu....Sml54

  superkarma: 0 12.12.2013, 14:38:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme