Jean-Paul Gaultier je famózní návrhář, který má na svém kontě nepřeberné množství skvělých módních kousků. Chtěla byste taky luxusní kousek od tohoto návrháře, ale odmítáte dát za kus „hadru“ horentní sumu?

Za prvé bychom si měli říct jednu podstatnou věc, že návrháři, jakým je například právě Jean-Paul Gaultier, nenavrhují hadry, nýbrž exkluzivní kousky. Je pravdou, že někdy se můžeme pěkně plácnout přes kapsu, pokud si chceme udělat radost nějakým jejich počinem. Tomu je však nyní konec! Společnost Lindex představila svou novou podzimní kolekci, na které se podílel slavný francouzský módní návrhář, který určuje styl již přes 30 let. Jeho tvorba je provokativní, avantgardní a má široký rozsah, což je znát i na zmiňované kolekci, která bude dostupná za rozumnou cenu.

Společnost Lindex chce svých 60 let v módě oslavit něčím velkolepým, a proto se pro podzimní kolekci 2014 spojí s jedním z největších a nejodvážnějších jmen v módním průmyslu – Jeanem Paulem Gaultierem. Kolekce Jean Paul Gaultier for Lindex se skládá z dámského oblečení, oblečení pro děti, doplňků a spodního prádla, na své si tak přijdou ženy všech věkových kategorií. Na trhu se objeví ve vybraných prodejnách a na webu lindex.com, a to již tento týden, přesně 8. října 2014. Kolekce přispěje k boji proti rakovině prsu. 10 % z prodeje této kolekce věnuje společnost Lindex projektu Bellis Young and Cancer Aliance žen s rakovinou prsu. Kolekce bude obsahovat také Růžový náramek, přičemž na výzkum rakoviny prsu bude věnován celý zisk z prodeje tohoto náramku.  

df

Je to báječná a zábavná zkušenost tvořit pro společnost Lindex kolekci, která interpretuje můj styl, a zároveň se účastnit boje proti rakovině prsu. Věřím, že jsme nalezli skvělý mix těchto prvků a kolekce je odvážná, stylová a výrazná, přesně jako ženy, které se oblékají v Lindexu, říká Jean Paul Gaultier.

Malá ochutnávka z povedené kolekce Jean Paul Gaultier for Lindex.

asd

 

ds

Kabát 3499 Kč

sd

Podprsenka 799 Kč

dsf

Kalhotky 599

sdf

sad

Kabátek 3499 Kč

Čtěte také:

Reklama