.

Neckermann Cestovní kancelář nově prověřuje své hotely s Holidaycheck

Cestování

Neckermann Cestovní kancelář nově prověřuje své hotely s Holidaycheck

NeckermannNeckermann Cestovní kancelář navázala spolupráci s nezávislým recenzním portálem Holidaycheck a u všech svých hotelů uvádí nezávislé hodnocení klientů hotelů z celého světa. „Prověřování kvality hotelů a její transparentní komunikace zákazníkům je naší prioritou. Rozhodli jsme se pro ně, protože zveřejňování hodnocení samotných uživatelů je nejlepší cestou ke spokojeným klientům a máme dobré zkušenosti sesterské Neckermann Německo, která využívá hodnocení vlastních klientů podobným způsobem. V Holandsku zase spolupracujeme s nezávislým recenzním portálem Zoover,“ řekl Udo Wichert, ředitel Neckermann CK.

Nepopiratelným fenoménem je fakt, že stále více zákazníků hledá na webu recenze a doporučení jiných klientů. Podle průzkumu Neckermann CK je to až 98 % ze 728 poptávaných respondentů. Češi na internetu stále více sdílejí své názory a zkušenosti i v oblasti služeb v cestovním ruchu a hodnocení klientů tedy nutně ovlivňuje i prodejnost hotelové kapacity. Právě informovanost a dobrý servis jsou dvěma pilíři, na nichž stojí kvalitní služby Neckermann CK.

Neckermann

A jak to prakticky funguje?

Neckermann

U každého hotelu v katalogu najdete v pravém dolním rohu hodnocení uživatelů nezávislého recenzního portálu Holidaycheck. Stupnice od 1 do 6 bodů hodnotí vybavení, polohu, stravování, servis a ostatní služby v hotelu. Pokud si chcete názory a hodnocení klientů ověřit, naleznete je na www.holidaycheck.cz. Hodnocení u jednotlivých hotelů v katalogu jsou platná v době vydání katalogu a poskytuje je společnost Holidaycheck. „Pevně věříme, že nezávislá hodnocení samotných uživatelů budou ku prospěchu všech našich klientů a pomohou jim vybrat si takový hotel, aby byli na své dovolené maximálně spokojeni,“ uzavírá Tatiana Poláková, Neckermann CK.

Neckermann Cestovní kancelář v rámci koncernu Thomas Cook

NeckermannThomas Cook Group plc je druhým největším turistickým koncernem v Evropě. V roce 2010 zajistila celosvětově skupina Thomas Cook dovolenou pro více než 22 miliónů klientů. Thomas Cook působí pod obchodní značkou Neckermann v Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, Polsku a Maďarsku.

Neckermann Cestovní kancelář v České republice

Neckermann Cestovní kancelář, která patří do skupiny Thomas Cook, působí na českém trhu od roku 2007 a krátké době se zde zařadila mezi důležité zprostředkovatele služeb cestovního ruchu.

Více na www.ckneckermann.cz

   
22.12.2011 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] ekleinovka [*]

  Letos jsme po delší době byli - superlasty to jistí - bylo nám krásně,člověk načerpá chybějící energii

  superkarma: 0 22.12.2011, 19:03:50
 2. [3] jerenika [*]

  já u moře ještě nikdy nebyla Sml15

  superkarma: 0 22.12.2011, 18:33:04
 3. avatar
  [2] átéčko [*]

  lidicka — #1Já jezdím, čas od času.

  superkarma: 0 22.12.2011, 08:18:10
 4. [1] lidicka [*]

  Na dovolenou do zahraničí nejezdím - nezbývá mi na niSml31Sml52

  1. na komentář reaguje átéčko — #2
  superkarma: 0 22.12.2011, 06:31:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme