Ahoj, i já celá natěšená a plná očekávání byla pozvána na čundr se svým idolem, jen jeden problém nám stál v cestě, a to jak vyřešit volno v práci, když šéf o dovolené nechtěl ani slyšet. Vyřešila jsem to po svém - hodila jsem "maroda"!

Když jsem přišla k lékaři s tím, že mě bolí pata(opravdu trošku pobolívala), doktor mě ihned poslal na rentgen. S výsledkem v ruce jsem doufala aspoň v týdenní neschopenku. Šok nastal ve chvíli, kdy se na mě lékař podíval skrz brýle a prohlásil: "Slečno, to je zánět achillovy paty, nožička půjde do sádry...!" A já "svižným" krokem upalovala na sádrovnu!

Horko mě polilo ve chvíli, když mě nohu zasádrovali od paty po rozkrok, vrazili do ruky dvě berle a poslali mě na dispečink objednat si sanitku. Zhroucená, znechucená a neštastná jsem čekala na příjezd sanitky, když se ozvalo: "Slečno jedem",ani jsem si přes slzy nevšimla, kdo mě veze...! A co na to můj idol? Asi  mě velmi "miloval"- na čundr se vydal i beze mě, a co víc, našel si tam i náhradu. Zkrátka a jasně mě vyměnil za jinou slečinku...! 

A já zklamaná a opuštěná čekala co druhý den na sanitku, která mě vozila na injekce...! V tom zklamání jsem si ani nevšimla, jak okouzlující je šofér sanitky. Až když jednoho rána u nás zazvonil a předal mi kytici růží, jsem si všimla, jak krásné jsou jeho oči a jak líbezně zní jeho hlas...!

A výsledek této měsíční marodky? Jsme spolu již víc než třináct let, máme dvě princezny a letos se nám do třetice narodil malý "zbojník"...A ten "obyčejný" saniťák má nesmírně velké a dobrosrdečné srdce, do kterého se vejde mnoho lásky pro nás všechny...!  No, je vidět, že seznámení má mnoho podob a mnoho tváří...!

Krásný předvánoční čas přeje všem Bohuša

Kuba si musel odskočit na pracovní schůzku, takže mám za něj chvíli službu já.

Ten osud si ale dovede s člověkem zahrát, co? Ale za tu měsíční sádru to určitě, Bohušo, stálo! Gratuluji. Simona

Pojďte nám napúsat svůj příběh zajímavého či osudového seznámení! Kde, jak, s kým, proč a jak to dopadlo? Jsme zvědaví a natěšení na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama