Zdraví

Nechtěná rýma: Zatočte s ucpaným nosem

phys

Je tady podzim, čas chladných dnů a plískanic. Vzpomínáme na teplé dny a díky častým změnám počasí trpíme rýmou a nachlazením. Také patříte v těchto dnech mezi ty, co drží kapesník u nosu a tiše trpí? Nebo patříte mezi ty nešťastníky, kteří mají časté záněty vedlejších nosních dutin, a nebo dokonce chronickou rýmu? Ať tak nebo tak, jedno máte společné. Je to ucpaný nos a nepříjemný pocit, že nemůžete dýchat.

Jak řešit tento zdravotní problém? Nabízíme řešení v podobě přípravku, který bezpečně rychle uvolní dýchací cesty a pečuje o sliznici dutin a nosu, Physiomer® Gentle Jet & Sprej.

Physiomer® Gentle Jet & Sprej jemný nosní čisticí výplach pomáhá uvolnit dýchací cesty v případě rýmy a ucpaného nosu. Zvlhčuje nosní sliznice a pomáhá potlačit nosní infekce. Zabraňuje rozšíření nosních infekcí do uší a dýchacích cest.

phyKdy se má používat Physiomer® Gentle Jet & Sprej?

Používá se při ucpání nosu, zejména:

 • při rýmě
 • při nachlazení
 • jako součást denní hygieny nosu
 • pro předcházení vzniku komplikací způsobených rýmou
 • při suché nosní sliznici

Physiomer® Gentle Jet & Sprejúčinný!

 • díky jemnému proudu poskytuje důkladnou očistu nosních cest
 • klinicky prokázaný efekt!

Mořská voda pomáhá léčit ucpaný nos

Mořská voda obsažená v produktu Physiomer® pochází z chráněné oblasti Saint-Malo na pobřeží Bretaně, kde se studené vody Atlantiku mísí s teplejším Golfským proudem. Při tak silném proudění vody dochází přírodní cestou k jejímu čištění a okysličování a také k obohacení různými živinami.
Na základě výzkumu byla koncentrace solí u přípravku Physiomer® zvolena tak, aby nedráždila nosní sliznici a zároveň byla optimální pro dosažení potřebného efektu bez rizika vzniku návyku.

Díky exkluzivnímu patentovanému výrobnímu procesu se Physiomer® vyrábí bez konzervačních a chemických látek. Může se bezpečně používat několikrát denně bez obav z vedlejších účinků nebo rizika poškození nosní sliznice. Používání je proto zvláště vhodné pro osoby, které nemohou používat léky na zprůchodnění nosu, a pro osoby, které trpí poškozením nosní sliznice z důvodu dlouhodobého používání léků na zprůchodnění nosu.

Pokud je původ vaší rýmy způsobený alergií, pak použijte Physiomer® Alergie a nosní dutiny, je testovaný a doporučovaný lékaři ORL. Přípravek Physiomer® Alergie a nosní dutiny obsahuje přírodní sterilní hypertonickou mořskou vodu s koncentrací solí 22g/l, tedy 60 známých minerálů a stopových prvků, které se přirozeně vyskytují v mořské vodě.

Physiomer® je vhodný i pro malé děti, stačí si jen vybrat z nabídky všech produktů ten, který váš problém vyřeší nejlépe.

Více na www.physiomer.cz

Produkty Physiomer

   
27.10.2010 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Nella9 [*]

  Tak o tom jsem sice ještě neslyšela, ale mě osobně pomáhají Herbal Med pastilky. Jsou levné, přírodní a jkeště i chutné :) Poradila mi je paní v lékárně a dobře jsem udělala :)

  superkarma: 0 30.05.2013, 10:11:15
 2. avatar
  [2] RenataP [*]

  Někdo tady včera či kdy psal, že na ucpanou rýmu je dobrej orgasmus....Sml52

  superkarma: 0 02.11.2010, 10:20:41
 3. [1] Pavča [*]

  Doporučuju!!! Máme s tímto přípravkem celá rodina velice dobré zkušenosti. Jak dospělí, tak děti. Už jsme vyzkoušeli různé "mořské vody", ale na tuhle zatím nic nemělo!

  superkarma: 0 01.11.2010, 10:38:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme