Bulvár

Nechtěná oslava


Milá redakce a ženy-in,

 

tak já se s vámi tedy podělím o jedno svoji oslavu narozenin. Byly to mé už 40. narozeniny a já všem říkala, že je nechci slavit, protože je to věk, který si nezaslouží ani sebemenší pozornost. Lépe by bylo, kdyby na to všichni zapomněli. Všichni se sice na můj návrh tvářili kysele, že bych to oslavit měla a tak, ale já byla neústupná. Fakt jsem si nechtěla svůj věk připomínat. Vypadalo to docela nadějně, protože nikdo nic neplánoval, nikdo mě nikam nezval, a ani mi nenosili dárky. Můj narozeninový den se dokonce obešel i bez jakýchkoliv blahopřání. Přiznávám, že mi to v tu chvíli přišlo trošku líto. Najednou mi nějaká pozornost chyběla, ale tento pocit jsem se snažila v sobě potlačovat, protože jsem si řekla, že mám přesně to, co jsem chtěla, a tak je to správné.

Co jsem však netušila, že za mými zády se všichni mí známí domluvili a udělali mi tajnou oslavu u mě doma. Bylo to jak z americké komedie. Vešla jsem ztahaná z práce do zhasnutého bytu. Trochu mě to překvapilo, že doma nejsou děcka ani manžel, ale nějak jsem se v tu chvíli tím nezatěžovala. Možná jsem to i uvítala, chtěla jsem se natáhnout do vany a relaxovat. Když jsem vešla do obýváku, najednou se rozsvítila světla a všude kolem mě se ozvalo jednotné: „Překvapení!!!“

Byli tam snad úplně všichni. Kamarádky z práce, manžel a děti, moje sestra a rodinní přátelé. Byla jsem tak dojatá, že jsem nebyla schopna vůbec nic říct, jen jsem s vyraženým výrazem přijímala gratulace. Dokonce mi nechali udělat i nádherný dort! Byly to ty nejlepší narozeniny, které jsem kdy zažila, a moc za ně všem děkuji i dnes!

 

Marie


Děkuji Marii za úžasný zahajující příspěvek k dnešnímu tématu. Jsem ráda, že vaši přátelé a rodina nedala na vaše přání narozeniny oslavit a že máte teď takovýto zážitek.

 

A co vy, ženy-in? Zažily jste taky něco podobného? Či něco úplně jiné, co vás při narozeninách mile či nemile překvapilo? Napište nám také vy o svých oslavách na mail redakce@zena-in.cz.

   
26.07.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] femme [*]

  babunka: závislá na čokoládě: tak to já se na své oslavě nechám obskakovat

  superkarma: 0 26.07.2007, 14:15:48
 2. avatar
  [2] závislá na čokoládě [*]

  Přidám se k babunce, také by se mi to líbílo více než připravovat, chystat, vařit...

  superkarma: 0 26.07.2007, 09:59:44
 3. [1] babunka [*]

  Páni, to muselo být hezký....taky bych chtěla, aby mi někdo přichystal takové překvapení a ne aby se oslavenec pořád o něco staral...to je na .

  superkarma: 0 26.07.2007, 09:30:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme