Koupelna i kuchyň jsou jedním z nejdůležitějších a nejnavštěvovanějších míst našich domovů. Každý člen rodiny zde tráví mnoho času, proto bychom i jejich úklidu měli věnovat náležitou péči. Nemusíte v tom však zůstat sama. Vezměte si na pomoc dva nové specialisty, s jejichž pomocí se zbavíte i „zažraného“ vodního kamene v koupelně a nánosů mastnoty v kuchyni. Seznamte se!

CifCif Na vodní kámen

Čisticí sprej Cif Na vodní kámen ocení všichni, kteří preferují rychlý a snadný úklid. Díky této revoluční novince bude úklid koupelny jednodušší než kdykoliv předtím. Čisticí sprej totiž stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít hadříkem a koupelna bude ihned zářit čistotou! Čisticí sprej Cif Na vodní kámen je k dostání v praktické lahvi s rozprašovačem, která díky svému tvaru skvěle padne do ruky.

Nezbytnou součást rychlého úklidu koupelny, Cif Na vodní kámen, seženete v běžné maloobchodní síti za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 79,90 Kč.

CifCif Omašťovač

Čisticí sprej Cif Odmašťovač ocení všichni, kteří preferují rychlý a snadný úklid kuchyně. Díky této novince jednoduše odstraníte všechnu mastnotu z trouby, sporáku, digestoře, hrnců i kuchyňské linky. Čisticí sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít vlhkým hadříkem a mastnota je ihned pryč! Pro zašlou mastnotu nechte působit několik minut a poté setřete hadříkem. Čisticí sprej Cif Odmašťovač je k dostání v praktické lahvi s rozprašovačem, která díky svému tvaru skvěle padne do ruky.

Praktický doplněk vaší kuchyně pro každodenní rychlý úklid, čisticí sprej Cif Odmašťovač, seženete v běžné maloobchodní síti za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 79,90 Kč.

Reklama