Novinky

Nechte si přečíst Čapka. Audiokniha je k dispozici zdarma!

Čtete Čapka? Teď si jej můžete vychutnat z úst někoho jiného, a to v pohodlí svého domova. Zdarma ke stažení je totiž hned několik jeho Povídek z jedné i druhé kapsy. Audiokniha vznikla díky projektu Čteme Čapka.

ctemecapkaPovídky načetlo sedm odvážných amatérů pod režijním vedením Jakuba Kamberského, pro nějž bylo takové natáčení rovněž první zkušeností. Snažil jsem se vybrat povídky, které nejsou příliš známé a takové, které vůbec nebyly ve zvukové podobě vydány,“ říká autor projektu Čteme Čapka a vydavatel naposlech.cz Jakub Horák a dodává: „Všichni zúčastnění se svého úkolu chopili s úžasným entuziasmem, ať už to byli samotní interpreti, debutující režisér Kuba Kamberský, zkušený zvukař Dušan Souček, či Petra Pechánková, která pro audioknihu udělala grafiku. A dík patří samozřejmě i Audiotéce, která nám výsledné dílo pomáhá dostat mezi posluchače.“

Audiokniha Čteme Čapka, doplněná klavírními improvizacemi Luboše Krejči, je k dispozici na Audioteka.cz. „Projekt Čteme Čapka Audiotéka velmi ráda podporuje. Nejen proto, že nahrávka vznikala v rámci námi pořádaného Dne s audioknihou. Povídky Karla Čapka čtené fanoušky audioknih a vzniklé z čisté radosti jsou tou nejlepší reklamou pro mluvené slovo,“ doplňuje Břetislav Hanzel z Audiotéky.

Podrobné informace o audioknize Čteme Čapka včetně přehledu interpretů, grafiky obalu a videosestřihu z natáčení najdete na této adrese. Samotná audiokniha je ke stažení na Audiotéce.

   
22.03.2016 - Redakční novinky - autor: Julie Hájková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] kobližka [*]

  Spousta lidí tuhle možnost jistě vítá.Ať to jsou slabozrací,nebo ti,pro které je kniha příliš drahá,těžká a není už na ní místo.

  superkarma: 0 22.03.2016, 20:34:02
 2. avatar
  [2] ladouch [*]

  medulka — #1Naprosto souhlasím, není nad klasiku, čtu ráda, ale tištěné knihy, poslouchat je by mě nebavilo.Sml23Sml23

  superkarma: 0 22.03.2016, 16:26:08
 3. avatar
  [1] medulka [*]

  Nemám ráda audioknihy, ani čtečky knih a podobné výmyslySml68, není nad klasickou knihu, se kterou si člověk zaleze pod deku, která hezky voní a může se v ní listovat... klidně si připlatím za knihu, ale je to kniha a ta se má číst, poslouchat může člověk třeba radio...

  1. na komentář reaguje ladouch — #2
  superkarma: 0 22.03.2016, 16:19:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme