Jak si zpestřit milostný život, poznat nové vzrušení a dobrodružství? Vyzkoušejte něco nového, popusťte uzdu své fantazii a nechte se unášet.

Malí milovníci od německého výrobce Fun Factory jsou vyjádřením vtipu, radosti ze života a sebevědomí: pro ženy, muže a páry, pro lidi, kteří mají rádi své tělo, pro ty, co svoji vášeň nechtějí schovávat a pro ty, kteří to prostě chtějí vyzkoušet!

Vše vznikalo na základě stížností, že existuje málo kvalitního erotického zboží, které by ženám opravdu vyhovovalo a nepůsobilo už od pohledu odpudivě. To bylo inspirací pro výrobu hraček, které v sobě nesou estetiku, vtip i německou kvalitu a ke všemu je není třeba schovávat. Výrobce chtěl milým designem odbourat předsudky a ulehčit přístup k erotickým hračkám bez ohledu na pohlaví.

Všechny produkty jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu, který nevyvolává žádné alergické reakce, je dobře omyvatelný a chuťově i pachově neutrální. Všechny erotické hračky vyrobené z tohoto materiálu jsou měkké, avšak neztrácejí potřebnou pevnost. Velmi rychle se přizpůsobí tělesné teplotě, což umožní jejich příjemné zavedení.

Pokud máte rádi luxusní výrobky a uvažujete o vtipném a účelném dárku pro Vaše přátele, navštivte stránky v www.funtoys.cz. Nejdete zde nejen produkty výrobce FunFactory, ale také kvalitní mileneckou kosmetiku KAMASUTRA, kterou tento výrobce zastupuje. Od naší poslední návštěvy v září jsou stránky od základu přepracované při zachování stylového a velmi povedeného Fun Factory image. Produktové portfolio Fun Factory se rozšířilo nejen o mnoho nových a lákavých barev jako melounově červená, pistáciová či světle modrá, ale přibylo i několik nových „dětí“ do početné rodiny roztomilých milovníků. Úplně nová je produktová řada „mini“, která je určená zejména klitoriálně vzrušivým dámám-cestovatelkám. Mini jsou totiž takzvané kabelkové vibrátory, které se vejdou do každé (i té nejmenší) kabelky a dokáží zpříjemnit nejednu volnou chvilku při služební cestě. Vibrátory řady Mini jsou plně vodotěsné s vynikajícím ovládáním včetně vibračních programů. Nejvíce nás pobavila housenka Baby Bug či mizera Meany.

 

Do vybrané společnosti nejluxusnějších výrobků řady Sinnflut, která je výjimečná díky pokrokové technologii bezkontaktního dobíjení či citlivého ergonomického ovládání, se dostali i dva tajemní společníci z říše duchů - Chester Cheeky a Benjamin Bond.


Meany - malý mizera s mimořádnou strukturou stimuluje až k dosažení nejvyššího vrcholu. Uspokojí vaši vášeň při cestování a jednoduše tohoto divokého společníka schováte do kabelky. Meany nese všechny rysy velkého milovníka, který díky svému tvaru dokáže stimulovat nejen váš G-bod, ale i klitoris či prsní bradavky. Díky skvělému tvaru jeho těla můžete pohodlně měnit rychlost vibrací nebo plynule přejít k využití některého ze 3 vibračních programů.

Pamatujte - Meany Vás nikdy neopustí!
 

 

Chester Cheeky - prohnané malé strašidlo a specialista na strašení klitorisů. Budete se těšit na to strašlivé chvění, které bude z Chestera váš klitoris zažívat.
 

Řada Sinnflut vám dává svobodu vlastního prožitku, ať jste kdekoliv. Tato řada přináší nové standardy v oblasti erotických hraček. Bezkontaktní dobíjecí set - dobíjení akumulátorů pomocí indukčních proudů. Stačí, když Vašeho milovníka uložíte ke spánku do jeho kolébky a za chvíli bude opět připraven k několikahodinové práci.
Vibrátory Sinnflut jsou 100 % vodotěsné bez nutnosti výměny baterií. Ovládání je velmi citlivé a intuitivní pomocí minijoysticku.
 
 

 
Novinkou stimulující ty nejcitlivější erotogenní zóny na vašem těle je Layaspot. Díky dokonalé ergonomii zajišťuje maximální přilnutí k vašemu tělu. Je víceúčelový a neuvěřitelně intenzivní! Intenzita vibrací je snadno regulovatelná lehkým stiskem tlačítek. Pro zpestření jsou přidané masážní programy s rozdílnou rychlostí vibračních pulsů.

 

 

 


K dalším novinkám patří zařazení doplňků jako jsou trička, čepice, plážové tašky, deštníky či luxusní schránky pro vaše milence.

        

 

I letošní Vánoce mohou být ve znamení rozkoše a radosti z kvalitních dárků od www.funtoys.cz

 

Reklama