Dny se krátí, světla ubývá, ale každodenního stresu jako by neubývalo. V chladných podzimních dnech bychom se nejraději schoulili do teplé náruče, zapomněli na problémy, a chvíli jen tak relaxovali. Často si také zapalujeme vonné svíčky, a užíváme si vřelé náruče domova.  Někdy ale také úzkostlivě hlídáme, aby ta chvilka blaha nezpůsobila více škod. S úzkostí je odteď konec, existuje totiž daleko bezpečnější možnost, jak provonět domov a současně se nemuset strachovat. Novinka od značky Air Wick dokáže vykouzlit intenzivní vůni, ale přitom vůbec nevyužívá oheň.

relax

Každý z nás někdy potřebuje rituál, díky kterému se po náročném dni úplně uvolní a získá zpět ten kousek duše, který trpí každodenním shonem. Natáhneme vlněné ponožky, zahalíme se do měkoučkého županu, a všechny problémy můžeme nechat rozplynout s vůní tajícího vosku v novém elektrickém ohřívači vosku Wax Melts. Ten se díky elegantní černé keramice hodí do všech interiérů a po zapnutí do elektřiny rozpouští vosk a uvolňuje příjemnou vůni už po malé chvilce. Nemusíme se přitom obávat, zda náhodou nechytlo něco v okolí, tato nová metoda vůbec nepoužívá plamen. Koneckonců, kdo by chtěl místo relaxace volat domů hasiče?

Svařák bez alkoholu

Speciální vonné vosky Wax Melts s vůněmi Life Scents dokáží během chvilky provonět celý byt. Příjemná a plná vůně se pak rozletí z obývacího pokoje dál do chodby i do ložnice a vydrží až 20 hodin. Můžeme si tak užít kdykoliv třeba podmanivou vůni svařeného vína, která připomíná Vánoční trhy a všechno, co na konci roku stojí za to. Zajímavé je, že když vejdeme do pokoje, pokaždé to v něm voní jinak. Vůně Life Scents od Air Wick se totiž celý den nenápadně mění a rozvíjí.

Letní den uprostřed podzimu

Ohřívač vosku funguje jako aroma lampa. Přímo ve svém pokoji si tak můžete užít provoněný letní den díky voskům s vůni Radostné léto, i když venku za okny to spíš vypadá na nekonečný pošmourný podzim.

Nostalgie z dětství

Další oblíbená směs vonných vosků připomíná závan právě dopečeného maminčina koláče. Pamatujete si na dny, když jste přišli domů ze školy a z trouby voněla skořice a jablka? Teď můžete mít skořicí provoněný byt během chvilky hned po příchodu z práce.

Odpočinek v náručí vůní Wax Melts je přesně to, co vám pomůže dobít baterky. Nechte všechny problémy „roztát“ v tavící misce ohřívače Wax Melts od Air Wick.

 

svíčka AIR WICK® WAX MELTS elektrický ohřívač vosku a voskové náplně

Provoňte váš domov bohatou, rozptýlenou vůní Air Wick® Wax Melts. Nechte dlouhotrvající vůni nenápadně a pomalu prostoupit vaší domácností.

  • Life Scents™ je první neustále se měnící vůně, která vytváří skutečný životní zážitek.
  • Ideální do ložnice, obývacího pokoje a dalších obytných místností.
  • Každé voskové náplně vydrží až 20 hodin.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 299 Kč

 

svíčkaAIR WICK® WAX MELTS voskové náplně

  • Svařené víno u krbu
  • Vůně maminčina koláče
  • Radostné léto

Nezávazná doporučená cena: 124,9 Kč

Reklama