Krásné přání k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Vmarta. Jde zároveň o poslední čtenářský příspěvek, asi za 10 minut odhalím, která z přispěvatelek dnes získala slíbený dárek...

V posledním čtenářském příspěvku je jedno krásné přání, ke kterému se připojuji...


Krásny zimný den Vám přeji,

doma za oknem je teplíčko, z rádia mi hraje muzika a já spekuluji co budu asi péct. Po přečtení článků žena-in jsem se rozhodla podělit o kousek „sladkého“. Tenhle rok jsem ještě nezačala, ale posílám Vám fotečku z loňského roku. Dělám vice druhu . Prvé co u nás zmizí jsou plněné oříšky a „ Medvedi tlapky“ pak dělám anýzové slzičky, lepené linecké a ostatní pečené i nepečené cukroví. Naši rodinku můžu označit jako“ rodina mlsounů“. Tak dávky musím vždy zdvojnásobit.

cukrovi

Přeji Vám, nechť cukroví provoní Vaše domácnosti

Vmarta

Téma dne 30. 11. 2012: Vánoční pečení

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil slíbeným dárkem, totiž balíčkem Hera máslová příchuť a knížkou Atmosféra Vánoc (iKAR).

HERA

Nová Hera máslová příchuť si snadno najde místo ve vaší kuchyni. Nejen že se skvěle hodí na přípravu krémů a krémových dezertů, ale je vhodná také jako přísada do běžného pečení.

atmosfera vanoc

Reklama