Děkuji za první příspěvek na dnešní téma. Čtenářka s nickem dispečerka nám prozradí, jaké má plány

Nechtěla bych to vědět. Ať to raději přijde jako blesk z čistého nebe. Vím ale, že si člověk vybírat nemůže. Mám zrovna takové blbé období, kdy po takové informaci umírala mně docela blízká příbuzná. Trvalo to něco přes rok a řeknu vám, že měla úplně jiné starosti než to, jak si to užít.

Už má, holka, to trápení za sebou a my, co jsme ji znali a měli rádi, si vzpomínku na ni uchováme ve svých srdcích. Díky této smutné události jsem si však uvědomila, že tu nikdo není na věky a já že už konečně přestanu škudlit a odkládat své plány, přání a tužby na později. Ráda cestuji a mým snem je podívat se třeba do Řecka, do New Yorku, do Thajska.  A to si pište, že se tam vydám. A začínám už příští rok. Kdy jindy by měl člověk cestovat, než když je zdravý a může si to náležitě vychutnat? A celkově si začnu užívat!!! Svůj svátek (Vladimíra), na který stvořitelé českého kalendáře kapánek zapomněli, budu slavit třikrát ročně!!!  A vůbec začnu slavit třeba každé nové ráno.

Když to jen kapánek půjde, vyměním svého starého letitého favorita 136 L za novější, bezpečnější, hezčí, svižnější vozítko, kterým budu brázdit své městečko a jeho nejbližší okolí.

A v neposlední řadě si začnu hledat jinou práci. Takovou, co mě bude alespoň trošku naplňovat. V práci je člověk podstatnou část svého života a když se tam jen otravuje a chodí tam jen proto, že je to jeho zaměstnání a potřebuje peníze, tak to za moc nestojí. Bohužel, dnes těch příležitostí moc není. Ale nevzdám to. Budu hledat. Přihlásím se na další konkurzy. Pokusím se jít štěstí naproti.

Život je opravdu krátký a já jsem si teďka tak nějak víc uvědomila, jak moc ho chci plnohodnotně a šťastně prožít. Zdraví dispečerka

Přeji vám, ať se vaše plány vyplní. Je pravda, že by člověk neměl říkat: "udělám to až...pojedu tam až.."

Co vy na to, milé ženy-in? Jaké jsou vaše plány? Uvědomujete si, jak život letí a jak je krátký? Co chcete ještě stihnout, vidět, udělat? S kým se chcete potkat? Máte pocit, že svůj život žijete plnohodnotně? Co byste dělala, kdyby vám zbývalo jen půl rolu života? Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

Reklama