Nedávno u nás na Žena-in proběhla výzva pro čtenářky, aby nám napsaly, zda by si přály nějaký zákrok plastického chirurga.

 

Měly jste nám napsat, co byste si přály změnit, jaká část vašeho těla je podle vašeho přání zralá na proměnu. Napsaly jste nám velmi zajímavé reakce, přání.


My jsme si je pročetli a vybrali jsme jednu z vás, která si přeje úpravu nosu.

 

Catys nám potvrdila, že stejně jak popsala ve svém příspěvku, od dětství nemá ráda svůj nos. Trápí jí „bambule“ na konci nosu, vždy nenáviděla fotografie, kde byla zabraná z profilu. „Velký nos je pro mě velký mindrák, a kdyby mohl být menší, bez bambule, byla bych štěstím bez sebe.“

 

Domluvili jsme tedy Catys konzultaci u předního pražského plastického chirurga MUDr. Romana Kufy na klinice Perfect Clinic. Navíc, jak nám později prozradil, dělá operaci nosů moc rád. Doktor Kufa si prohlédl její nos, vyslechl její přání a navrhl, že by kromě odstranění koncové bambulky a následného vytvarování konce nosu doporučoval ještě trochu zbrousit výraznější nosní hrbol, čímž by se celý nos stal drobnější. „Ta změna nebude velká. Když se na vás někdo, kdo vás zná, zadívá, bude si říkat, že jste trochu jiná, a nebude hned vědět proč. Zde se nejedená o razantní změnu, jen nos trochu poupravíme a zjemníme. Celkový dojem bude lepší,“ vysvětluje doktor Kufa čtenářce Catys.

Ještě se dozvěděla, že celá operace se provádí z řezů v nosních dírkách, takže po operaci nejsou vidět jizvy. Tato plastická operace se provádí v celkovém znecitlivění, takže bude Catys na klinice jeden nebo dva dny ležet.

 

Zde jsou fotografie, jak Catys vypadá před operací:

 

 

 

V následném článku se můžete dozvědět, jak operace proběhla a jak vše Catys prožívala a zvládla.

 

Co nám Catys-Karin řekla před operací? „Bojím se moc, ale splnili jste mi sen. Teď už se jen těším, jak budu vypadat, a na bolest a stavy po operaci nemyslím. Přiznám se, že už si představuji, jak, až se vše vyhojí, bude každé zrcadlo a výloha moje.“

 

Zákrok provede Centrum plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic, U Malvazinky 5, 150 00 Praha 5

Tel.: +420 603 560 856, www.kufa.cz, www.perfectclinic.cz 

Reklama