Ptá se naše čtenářka Dominika, která má sice vlasy nakrátko, ale neobejde se bez fénu. Dříve byla jejím nepostradatelným pomocníkem žehlička na vlasy.

Protože jsem se nechala letos ostříhat úplně na krátko, fén je pro mě momentálně důležitá věc asi tak jako dříve žehlička na vlasy. Neumím s ním, ale žádné zázraky :-D Nechápu kadeřnice, kam chodí na ty kouzla. Mně zabere každodenní úprava vlasů takových 10-15 minut maximálně, dříve to bylo i více. Jsem ráda, že jsem se s krátkými vlasy zbavila žehličky na vlasy, protože mi vlasy opravdu ničila, kdežto u toho fénu to není až tak hrozné, takže se snažím nepoužívat nic jiného.

 Pamatuju si, když měl strýc svatbu anebo když jsem šla na hody za stárku, mamka mi udělala bezva účes díky natáčkám, já ale bohužel nikdy nedošla na to, jaké a jak je vlastně použít.

Teď to vlastně ani nemusím řešit, spíše jsem ráda za to, že mi ségra neukradne můj kartáč na vlasy, protože obyčejné hřebeny opravdu nemusím.

 Poprvé jsem kouzlo žehličky na vlasy objevila asi když mi bylo 15 let, u kámošky, měli jsme jít ten večer na nějakou párty a ona mi chtěla udělat speciální účes a make-up. Funkce žehličky se mi tak zalíbila, že jsem ji dalších několik let nedala z ruky. Teď žehličku použije maximálně tak má kadeřnice, ke které chodím už od svých 15-ti let. Sem tam jsem ji, ale vystřídala se svou kamarádkou, která je opravdu talentovaná, bohužel bydlíme od sebe daleko a tak jsem věrná té své :-)

Dominika

Milá Dominiko (zapomněla jste připojit nick), vy máte vlastně výhodu, že si nemusíte ničit vlasy žehličkou, ale někdy je složitější upravit krátký účes než ten delší.

Text nebyl redakčně upraven

Jaké pomocníky na vlasy používáte vy, milé ženy-in?

  • Obejdete se bez fénu? Pokud ne, co všechno s ním umíte? Používáte difuzér? Umíte si natáčet vlasy pře kulatý kartáč?
  • Kolik času vám zabere běžná denní úprava účesu?
  • Přidala jste do své výbavy žehličku, kulmu, foukací kulmu, „krepovačku“, či jiné pomocníky?
  • Jak jste s nimi spokojená?
  • Ještě některá z vás používá natáčky? Jaké? Elektrické, molitanové, nebo dokonce kovové?
  • Patříte mezi ženy, které si vystačí pouze s hřebenem nebo kartáčem?
  • Pamatujete si na doby, kdy jste si poprvé natočila, nebo naopak vyžehlila vlasy?
  • Dopřáváte si ten luxus, že chodíte pouze ke své kadeřnici?

Napište mi, na vaše příspěvky, zážitky, rady a různé „vychytávky“ se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Ani dnes jednu z vás nemine pěkná výhra. Za svůj příspěvek můžete získat balíček vlasové kosmetiky Taft

cena

Reklama