Čtenářka Bonda nám poslala již po skončení tématu ještě jeden příspěvek. Nedalo mi to a ještě ho přidávám. Díky, Bondo, za zajímavý názor.

Uchyláky jsem potkávala od šesté třídy, kdy jsem musela začít chodit na druhý stupeň školy přes městský prak. Nikdo mi však nevysvětlil, co to je exhibicionismus, ve škole jsme to nebrali. Tak jsem se jen divila, proč se ti mladíci, kteří se chodí vyčůrat k hradbám, otáčí na mě, když jdu kolem. Vůbec jsem se jich nebála, ani by mě nenapadlo utíkat nebo se stydět nebo je někam nahlásit. Doma už teprve ne. Je zvláštní, že jsme toto téma neprobírali ani při pedagogickém studiu.
Myslím, že je dobře, že existuje internet, věnuje se tomu tisk, ale někdy to snad až přehánějí. Tyhle úchyláky za nebezpečné nepovažuji. Jeden mě hrozně nedávno rozesmál, když si vlezl do rozestavěného obchodu za výklad přímo na náměstí odpoledne v době největšího provozu. Byl celý nahý, a přesto si ho skoro nikdo nevšiml, protože bylo docela šero.
Myslím, že je dobře, že si dnes úchyláci mohou nalézt na internetu partnera se stejnou úchylkou. Ale vadí mi, že někteří chlapi sledují porno jako děti pohádku a stejně tak tomu věří. Pak si myslí, že jim bude každá normální žena neherečka dělat nadšeně stejné prasárničky. I když, každý jsme nějak „švihlý“.
Bonda
Text nebyl redakčně upraven


Zítra Dana Haklová vyhlásila nečekaně téma z příštího týdne: Letní výprodeje.

Přispět k němu můžete již dnes na e-mail redakce@zena-in.cz

Reklama