Předvánoční, „mezisvátkové“ i novoroční nákupy můžete pohodlně a výhodně vyřešit na jediném místě – ve Fashion Arena Prague Outlet. Pokud naléhavě potřebujete doplnit svůj šatník stylovými kousky světových značek, nemusíte čekat na období výprodejů. Ať se do největšího českého outletového centra vypravíte v prosinci nebo počkáte na leden, jisté je, že při nákupech vždy ušetříte minimálně 30 až 70 procent z původní ceny.

Zatímco ve většině běžných kamenných obchodů a center vás nákupy zimního oblečení před Vánoci vyjdou pořádně draho, ve Fashion Areně si můžete dovolit být „rozmařilí“ už v prosinci. Všechny výrobky z kolekcí světoznámých designerských značek tu totiž najdete za ceny, na které jste zvyklí při internetových nákupech. S tím rozdílem, že každý kus si můžete sami prohlédnout a vyzkoušet, takže se vyhnete nechtěnému překvapení při jeho rozbalování.

Zabalit & zabavit

Pokud se do Fashion Areny vypravíte za nákupy vánočních dárků v době od 5. do 19. prosince, zabalí vám je tam každou sobotu profesionální dekoratérky zcela zdarma. Pro tento účel bude vyhrazený samostatný prostor, ve kterém se budou také konat tvořivé dílny pro děti, zaměřené na výrobu vánočních perníčků. A pokud máte na vánočních svátcích nejraději balení dárků, budete moci využít tyto dílny i pro sebe a dárky si zdarma zabalíte sami.

Od Štěpána ještě výhodněji

Od 26. prosince začínají v největším českém outletovém centru povánoční slevy, které poběží až do konce ledna. V tomto období slevy dosáhnou výše až 80 %. Pokud si však mezi následujícími módními tipy najdete své favority už teď, nedoporučujeme čekat na Štěpána, protože už by mohly být vyprodaní.

 

módaMango

Dámská vínová kožená bunda

Původní cena: 4 499,- Kč

Outletová cena: 2 399,- Kč

Sleva 47 %

 

 

módaEcco

Kabelka

Původní cena: 5 099,- Kč

Outletová cena: 2 549,- Kč

Sleva 50 %

 

 

módas.Oliver

Šedé dámské džíny

Původní cena: 1 999,- Kč

Outletová cena: 1 399,- Kč

Sleva 30 %

 

 

módaGeox

Dámské kotníčkové boty

Původní cena: 3 990,- Kč

Outletová cena: 1 995,- Kč

Sleva 50 %

 

 

módaTimeout

Pánská vínová mikina

Původní cena: 1 399,- Kč

Outletová cena: 699,- Kč

Sleva 50 %

 

 

módaSeidensticker

Šedá košile

Původní cena: 899,- Kč

Outletová cena: 599,- Kč

Sleva 33 %

 

 

módaLevi‘s

Pánské džíny

Původní cena: 2 499,- Kč

Outletová cena: 1 699,- Kč

Sleva 32 %

 

 

módaDeliberti

Pánské boty

Původní cena: 4 450,- Kč

Outletová cena: 3 115,- Kč

Sleva 30 %

 

 

módaGant Woman

Dámský vínový kabát

Původní cena: 16 599,- Kč

Outletová cena: 11 619,- Kč

Sleva 30 %

 

 

módaSarar

Béžový dámský kabát

Původní cena: 7 499,- Kč

Outletová cena: 4 159,- Kč

Sleva 45 %

 

 

módas. Oliver

Pánský šedý kabát

Původní cena: 5 499,- Kč

Outletová cena: 3 799,- Kč

Sleva 31 %

 

 

módaGant Man

Pánský béžový kabát

Původní cena: 18 899,- Kč

Outletová cena: 13 229,- Kč

Sleva 30%

 

 

 

O Fashion Arena Prague Outlet:

Fashion Arena Prague Outlet je s více než 100 obchody na ploše 25 125 m² největší outletovým centrem v České republice. Je bezbariérově položený na jednom přízemním podlaží a od roku 2007 kdy byl otevřen, nabízí značkové zboží každý den o 30 až 70 % výhodněji. Do outletových obchodů se dostávají pouze neprodané kolekce ze standardních obchodů a nadvýroba. Kromě celosvětově známé špičky, zastoupené značkami jako je Gant, Guess, Levi‘s, Tommy Hilfiger, Lacoste atp., si zákazníci Fashion Arena Prague Outlet mohou svůj šatník obohatit o unikátní kousky méně známých výrobců, z nichž někteří z nich mají své zastoupení v České republice exkluzivně právě zde. V obchodech mohou zákazníci nakoupit kompletní outfit včetně obuvi, šperků, spodního prádla, koženého zboží, sportovního vybavení, zavazadel a doplňků stejně jako kosmetiku, hračky, knihy či potřeby pro domácnost.

Fashion Arena Prague Outlet se nachází v širším centru české metropole a snadno se do něj dostanete autem (20 minut z centra Prahy), městskou hromadnou dopravou (35 minut - metrem A na konečnou stanici Depo Hostivař a odtud autobusem Fashion Arena Prague Outlet). Více na: www.fashion-arena.cz.

Reklama