Zkracující se den a stále nepříjemnější chlad nás zahání z ulic a parků do našich domovů. A pomalu se blíží i každoroční stres spojený s předvánočními přípravami. Zkuste to letos jinak - užijte si podzim i advent v klidu, třeba s vynikající kávou Excella od Douwe Egberts.

kava

Asi to známe všichni - nejdříve se několik týdnů nezastavíme, abychom mohli právě o Vánocích slavit. Jenže to často končí jinak, než jsme si představovali - hádkou, hořícím stromečkem, nebo kolapsem paní domu. Právě proto bychom letos měli všechno změnit. Zastavte se, pozvěte své blízké na kávu a relaxujte už nyní. Pokud nevíte, jak je nalákat, využijte třeba 21. listopad, který je mezinárodním dnem pozdravů. Přivítejte je vonící kávou. A protože 21. listopad letos připadá na neděli, využijte tento svátek k zorganizování příjemného posezení nad šálkem kávy.

Vynikající kvalita je nejlepším doporučením pro kávu Douwe Egberts Excella. Tato prémiová káva s delikátním aroma a chutí je složena 100% z nejkvalitnějších zrnek odrůdy Arabica. Stejně jako ostatní kávy Douwe Egberts i Excella je díky pečlivému výběru zrn, dokonalému pražení a neustálé kontrole kvality v celém procesu zpracování zárukou nevšedního kávového zážitku.

Svůj kávový podrav můžete svým blízkým připravit nejen v podobě voňavého šálku, ale třeba je měsíc před Vánocemi jen tak obdarovat balíčkem 100% Arabicy. Káva Douwe Egberts Excella mletá se vyrábí v baleních po 100, 250 a 2x250 gramech. Je vhodná pro přípravu turecké i překapávané kávy a také espressa.

Doporučené maloobchodní ceny:kava
Douwe Egberts - mletá káva Excella:
100 g... ... ... ... ...37,90 Kč
250 g... ... ... ... ...74,90 Kč
2x250 g... ... ... ... ...129,90 Kč

Posíláme Vám kávový pozdrav a přejeme samé krásné dny.

 

 

Reklama