Již tuto sobotu proběhne první akce ze série adidas UNEXPECTED. Exkluzivní sportovní zážitek zakusí 160 dívek z Prahy, které se zúčastnily soutěže a získaly kompletní adidas běžecký outfit a vstup na první UNEXPECTED.  Tváří adidas Running i celého UNEXPECTED je biatlonistka Gabriela Koukalová.

Gabriela si značku adidas vybrala nejenom kvůli kvalitě a funkčnosti produktů: „Co se týče funkčnosti, jsem z adidas věcí opravdu nadšená, vše je příjemné jak na nošení, tak při sportu. Kromě toho jsem ale unešená z designu kolekcí. Na styl si potrpím a u adidasu jsem našla přesně to, co jsem hledala,“ pochvaluje si krásná sportovkyně.

O krásný běžecký outfit včetně bot PureBOOST X mohly do 9. listopadu soutěžit dívky z Prahy a okolí. Stačilo vyrazit na místa jako Home Kitchen, Kavárna co hledá jméno, Phill´s Corner a další, sledovat indicie na sociálních sítích adidas.cz či nalézt boty PureBOOST X například v obchodech adidas. S botami se poté vyfotit a nejkreativnějších 160 fotek bylo oceněno outfitem a vstupem na adidas UNEXPECTED.

Tento týden si mohou zajít pro výhru do pasáže Černá růže hned vedle obchodu adidas Concept Store v ulici Na Příkopě a od ragbistů dostanou stylovou zavařovací sklenici s jednou botou adidas PureBOOST X, lakem na nehty od Sally Hansen a rtěnku od Rimmelu. Druhá bota a komplet outfit je pak čeká v sobotu 19. listopadu na samotném UNEXPECTED.

Tváří celého projektu je Gabriela. „Moc se na UNEXPECTED těším. Určitě se tam sejdou skvělé holky a na akci to pořádně rozjedeme,“ říká biatlonistka. První akce ze série UNEXPECTED se odehraje na předem utajeném místě a dívky se rozhodně mají na co těšit. Čekají na ně známé osobnosti, příjemný krátký výběh, výborná večeře, afterpárty a mnoho dalšího.

Instagram Adidas.cz

Reklama