Pokud jste si ještě nestihli vybrat dovolenou a máte děti školou povinné, je nejvyšší čas! Podívejte se na Last Minute nabídku cestovní kanceláře ITS BILLA TRAVEL. Tato renomovaná cestovní kancelář přináší rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a garanci nejnižší ceny na českém trhu.

 

billa

Vybrali jsme pro vás několik tipů na zájezdy v Řecku, Chorvatsku, Bulharsku, Španělsku a v Egyptě.

Další zajímavé zájezdy najdete na www.itsbilla.cz.

Řecko, Zakynthos

Hotel California ***

billaNachází se přímo na pozvolné písečné pláži Laganas, ve městě, a přesto na klidném místě. Nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti, centrum města Laganas s mnoha obchody, restauracemi, bary a diskotékami přibližně 300 m, dobré autobusové spojení do hlavního města Zakynthos (zastávka 300 m).

Například 7 nocí, snídaně od 7 990,-

Více o hotelu najdete ZDE.

Španělsko, Mallorca

CLUB CALIMERA Es Talaial ****

billaKlubový hotel se srdečnou a uvolněnou atmosférou, velmi přátelský k rodinám s dětmi, s moderním spa centrem a širokou nabídkou volnočasových aktivit. rozlehlý komplex CLUB CALIMERA Es Talaial vybudovaný v typickém místním stylu leží v městské části Es Forti, v krásném prostředí asi 50 m od pláže; k přístavu jachet asi 1,5 km, do centra Cala d'Or 2,5 km, restaurace a obchody v blízkém okolí.

Například 7 nocí, all inclusive od 16 380,- na osobu

Více o hotelu najdete ZDE.

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Hotel Alba****

billaPříjemný hotel se nachází přímo ve městě, v blízkosti možností nákupů a zábavy, jen 50 m od pláže s jemným pískem.

například 7 nocí, snídaně od 8 080,- na osobu

Více o hotelu najdete ZDE.

Egypt, Hurgada

CLUB CALIMERA Hurghada ****

Nachází se severozápadně od Hurghady, na klidném místě přímo na široké hotelové písečné pláži (doporučujeme plážovou obuv), El Gouna 10 km, centrum Hurghady 15 km, letiště 20km. Klubový hotel se srdečnou a uvolněnou atmosférou, velmi přátelský k rodinám s dětmi, s širokou nabídkou volnočasových aktivit.

například 7 nocí, all inclusive od 15 890,- na osobu

Více o hotelu najdete ZDE.

Chorvatsko, Hvar, Stari Grad

Arkada **+

billaPříjemný hotel s příznivými cenami na klidném místě na oblázkové pláži, centrum 1 km. Krytý bazén s mořskou vodou (červenec/srpen zavřený), venkovní bazén s mořskou vodou s terasou, lehátky a slunečníky. Stolní tenis, boccia, 6x týdně hudba a tanec na terase. Za poplatek: 4 tenisové kurty; lehátka a slunečníky na pláži. Vzdálenost z Prahy: 1.100 km - vlastní doprava

například 5 nocí, polopenzod 2 600,- na osobu

Více o hotelu najdete ZDE.

billa

Reklama