Bulvár

Nebuďte jako opilí sloni!

„Roztržitý člověk je jako opilý slon, jako neovladatelná, neřiditelná loď. Roztržitý člověk je na kříži všech lítostí. Jestliže udělal, co neměl dělat, jestliže zapomněl, co měl udělat, shoří v ohni lítosti,“ praví zenoví mudrci. Kromě zajímavé úvahy o roztržitosti nám tak poskytují důkaz, že si sloni rádi přihnou. Jan jinak by totiž věděli, jak se chová opilý slon?

Odpověď předvádí sloni častěji, než by si našinec myslel. Řada indických chobotnatců je závislá na rýžovém pivu. Jsou schopni i agrese, jen aby se ke svému oblíbenému moku dostali. A pak je situace ještě horší – opilí sloni se motají po ulicích vesnic, ničí domky, a často ublíží sami sobě. Když se rozzuří, mohou začít i zabíjet lidi.

Situace je nejhorší v  Assámu a Meghalaji. Slonů alkoholiků je tam prý většina. Alespoň to tvrdí milionářka Paris Hiltonová, která se je rozhodla zachránit – tak, že jim zabrání v přístupu k alkoholu. Třeba ji taky rozšlapou.

Zdroj: BBC

Býváte často roztržitá? Dělá vám problém se soustředit? Povedlo se vám kvůli roztržitosti udělat něco, čeho jste později litovala? Kolikrát kontrolujete, jestli jste zhasla, zavřela okna nebo zamkla? Nebo si tím býváte jista?

   
09.11.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Kelly [*]

  Ahááá ... Paris Hilton
  Tak to joooo, ta to určitě vytrhne

  superkarma: 0 09.11.2007, 15:23:03
 2. avatar
  [2] MEK [*]

  teď v poslední době se mi to stává dost často,kontroluji vše 3x ještě že bydlíme v přízemí

  superkarma: 0 09.11.2007, 14:20:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme