Rodina

Nebojte se založit si e-shop

Chtěli byste si zařídit e-shop a bojíte se vstupních nákladů, organizačních záležitostí a toho, že to nezvládnete, protože nejste IT odborník? Společnost Shoptet nabízí pronájmy e-shopů, které jsou přehledné a uživatelsky velmi jednoduché. Na výběr je několik verzí podle velikosti e-shopu a také varianta, kdy je provoz e-shopu zcela bezplatný. Můžete se tak jednoduše pustit do podnikání nebo si zvýšit příjmy a současně dělat to, co vás bude bavit.

e-shop

Chtěli byste se pustit do internetového podnikání, máte dobrý nápad, ale bojíte se jeho realizace a nákladů? Pokud umíte šít, péct, vyrábět šperky nebo chcete využít jakoukoliv jinou dovednost, můžete se do toho pustit. Společnost Shoptet, která je na trhu více než pět let, nabízí pronájmy e-shopů a je tak perfektním a jednoduchým startem, jak s internetovým obchodem začít. Navíc do deseti položek je jeho provoz zcela zdarma. Postup, jak e-e-shopshop zřídit, je jednoduchý. „Návod poskytují webové stránky www.mujprvnieshop.cz, které upozorňují na to, co by mělo být v e-shopech zohledněno a na co je potřeba dbát. Klienty provází tím, jak správně obchod naplánovat i co je třeba vědět o jeho provozu. V provozu je také naše informační linka, kde potenciálním i stávajícím zákazníkům radíme a pomáháme,“ říká Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

Po nezávazné a bezplatné registraci na webových stránkách www.shoptet.cz vám bude odeslána testovací verze e-shopu. Během 30 dnů si můžete zkoušet nejrůznější varianty e-shopů, rozmyslet se, která je nejlepší, a jaké funkce má váš vysněný e-shop mít. Veškeré úpravy se pak automaticky a jednoduše přenesou do konečné verze vašeho internetového obchodu. Po doladění všech detailů přichází na řadu administrace, v rámci které dojde k jeho spuštění. E-shop pak lze jednoduše a rychle spravovat, vylepšovat a rozšiřovat.

 

e-shop

Na výběr je pět verzí, které se liší podle plánované velikosti e-shopu. Nejjednodušší nabídkou je verze Free, která se hodí pro malé e-shopy do 10 položek a provoz je zcela zdarma. Nejvyužívanější je verze Profi. Nabízí až 3 000 položek, jeho měsíční provoz se hradí částkou 1 490 Kč a při jeho zřízení dostanete dárek. Největším z nabízených verzí je Enterprise s 20 000 položkami a cenou 1 990 Kč za měsíc provozu a vstupním dárkem. Všechny verze kromě bezplatné varianty Free jsou s technickou podporou, která vám ušetří další starosti. Jednotlivé varianty pak můžete jednoduše měnit podle své aktuální situace.

   
19.03.2015 - Finance a práce - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Garwa [*]

  Založení eshopu je snadné, ale složitější je pak následný marketing, rozšiřování a úspěšný provoz

  superkarma: 0 19.03.2016, 20:30:20
 2. [5] Sluníčko sedmitečné [*]

  Já bych raději sídlo společnosti. Založení s.r.o.vám dnes udělají přesně na míru i bez většího kapitálu.

  superkarma: 0 15.10.2015, 11:12:00
 3. avatar
  [4] kaba [*]

  už jsme o tom přemýšlely se sestřenkou Sml16

  superkarma: 0 26.03.2015, 08:41:50
 4. [3] Paolo [*]

  taky mám v plánu...Sml79

  superkarma: 0 19.03.2015, 14:51:47
 5. [2] Madiva33 [*]

  ...to mě už dlouho lákáSml22

  superkarma: 0 19.03.2015, 12:41:04
 6. [1] ZdenaZ [*]

  být mladší asi bych do toho šla

  superkarma: 0 19.03.2015, 08:25:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme