Podle staré moudrosti našich babiček nezáleží na tom, zdali rýmu léčíme či nikoliv, tak jako tak trvá sedm dní. Naše babičky ovšem neznaly Nasivin!
 
Všichni víme, jak taková rýma vypadá. Kýcháte, smrkáte, pořádně nadechnout se nemůžete, v noci se nevyspíte… To všechno je způsobeno tím, že nosní sliznice napadená rhinoviry se brání infekci, otéká a vylučuje vodnatý sekret. V důsledku toho vznikne typický a velmi nepříjemný pocit „ucpaného nosu“. Kromě toho se v zúžených horních cestách dýchacích snáze zachycují doprovodné bakteriální infekce, které se mohou projevit jako typický zánět středního ucha, nosních dutin a nakonec i dolních cest dýchacích. Po týdnu tak na vás místo očekávaného uzdravení může čekat návštěva lékaře a antibiotika.

Přitom rýma je banální onemocnění. Je ale velmi nakažlivá. Většinu dospělých postihne 2-3x a děti dokonce 10x do roka. Protože existuje celkem asi 200 různých virových původců rýmy, rhinovirů, nelze proti rýmě očkovat, ani si vytvořit absolutní imunitu. Na rýmu, stejně jako na jiné virové choroby, např. chřipku, nezabírají antibiotika a účinné protivirové léky zatím nejsou k dispozici. Proto také představuje léčba „obyčejné“ rýmy takový problém.

Až doposud bylo jediným řešením, jak si poradit s rýmou, používání nosních kapek a sprejů, které ovšem pouze omezily otok nosní sliznice a tvorbu nosního sekretu. Nakažený tak sice méně trpěl, ale šířil rýmu dál a hrozila mu další onemocnění. Nasivin ovšem dokáže rýmu léčit!

Nasivin nejen velmi rychle odstraňuje potíže způsobené rýmou – účinky se dostaví už po půl minutě – ale především urychluje samotnou léčbu rýmy! A to velmi výrazně – o celou jednu třetinu! S Nasivinem se tak můžete zbavit rýmy do čtyř dní! Účinná složka Nasivinu, oxymetazolin, nepůsobí jen proti příznakům rýmy a nachlazení, ale i proti samotným původcům onemocnění, rhinovirům. Navíc účinek jedné dávky oxymetazolinu (a tím i Nasivinu) trvá až 12 hodin, což znamená, že stačí aplikovat si Nasivin jen dvakrát denně.

Nasivin je navíc účinný nejen na rýmu, jeho příznivé účinky byly potvrzeny i při léčbě chřipky!

Přitom nutná doba aplikace Nasivinu – většinou maximálně týden – naprosto nehrozí poškozením nosní sliznice! Nasivin je zcela bezpečný!

Proto pokud vás trápí rýma nebo i nepříjemné příznaky chřipky, neváhejte a sáhněte po Nasivinu! Budete se cítit lépe a zabráníte navíc možnému rozvoji druhotných bakteriálních infekcí. Chraňte nejen sebe, ale i své okolí a zapomeňte na pověru, že rýma se léčí vždy sedm dní. S Nasivinem na ucpaný noc zapomenete mnohem dřív!

Reklama