Můj vztah s technikou je velice kladný. Když se podíváte do prvního šuplíku mého stolu, tak mezi tužkami najdete drátky, šroubováčky a hlavně počítačové součástky. A když se podíváte na můj stůl, je tam skoro vždy víc počítačů než vlastním. Vím, že mezi ženami je to spíš výjimka, ale s technikou se kamarádím. Vždycky když zajdeme k rodičům mého partnera, tak jsem to já, koho poprosí o nastavení televize, hodin na videu a podobných věcí. Nedávno jsem i zapojovala televizi u jeho prarodičů.

Některé technické záludnosti ale potrápí i mě. Třeba můj nový chytrý telefon, než sem se s ním naučila vycházet, tak se mi povedlo udělat tisícový účet díky nechtěným voláním a připojování na internet. Ale teď už se s ním kamarádím a je to moc fajn.

Takže vzkazuju všem ženám co se techniky bojí! Nebojte se u většiny zařízení: počítač, telefon televize atd. jde většina věcí vrátit zpět, aby to zase fungovalo. Já se ne počítači taky naučila způsobem, že než jsem pochopila některé zásady, tak musel jít asi 100x na přeinstalaci.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Je to tak. Všechno chce jen trochu cviku.

A jak jste na tom se stroji vy? Dnes si o technice a vašem vztahu k ní budeme povídat celý den.

Vzpomínáte si, jak jste se učila ovládat svůj první mobil? Potrápila vás někdy vaše pračka, mikrovlnka nebo televize? Musela jste si někdy něco opravit sama? Jste s počítačem kamarádi, nebo spíše nepřátelé? Napadá vás nějaká historka s žehličkou, fénem, pračkou, počítačem, či jinou technickou vymožeností v hlavní roli a chcete se o ni podělit? Napište nám o tom! Adresu už určitě znáte:

redakce@zena-in.cz

Vaše příběhy budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ty nejzajímavější se samozřejmě dočkají odměny.

A jak jsem si s novým technických přírůstkem poradila já? Čtěte v dnešním článku Nelítostný boj - Já vs. technika.

Reklama