Nejlepší kadeřníci HCF ( Haute Coiffure Francaise) opět zazářili v rámci účesového galavečera v pražském SaSaZu. Předvedli úžasnou účesovou show ,,Intuitive 2012“ v retro stylu 30. let.

Mistři kadeřnického oboru vytvořili na pódiu pod vedením Ireny Vavruškové a kreativní ředitelky Petry Měchurové ženské smyslné účesy plné pokládaných vln, velkých vlnitých účesů, doplňků a retro tvarů.

Tato úchvatná podívaná s nejlepšími profesionály i v oblasti make-upu, stylingu a choreografie vyvolala u laického publika obrovský ohlas a pro pozvané kadeřníky byla bezesporu tradičně velkou inspirací.

A pro ty z vás, které krotíte svoje neposedné vlny žehličkou, konečně satisfakce. Objem, zvláště pokud je podpořen vlnami, je teď momentálně nejvíc in. Vlny jsou prostě sexy. Takže, holky, opět oprášíme své kulmy, natáčky a jdeme do toho. Nebo se raději svěříte profesionálům?

Myslím, že to stojí za to a vřele doporučuji.

V pátek se můžete těšit na skvělou proměnu naší čtenářky, která se v duchu posledních trendů realizovala v ateliéru Ireny Vavruškové, a my jsem byli u toho.


Irena Vavrušková

Prezident Haute Coiffure Francaise pro ČR

Ambassador Loreal professionnel
Vlasové studio Vavruškovi s.r.o
Na Hutích 2-Praha 6,160 00
www.vavruskovi.cz

Čtěte také:

Reklama