Nebojte se gelových nehtů
V Bomton studiu v Pasáži Jalta na Václavském náměstí pracuje skvělá nehtová designerka s dlouhodobou praxí Zdeňka Organiščáková, která na vlastních rukách praktikuje gelovou metodu O.P.I. a nemůže si ji vynachválit.
Gelové zpevnění nehtů je šetrné k přírodním nehtům, prodlouží je a výsledný efekt je nerozeznatelný od vlastních nehtů. Tomu ještě předchází aplikace zpevňujících a vyživujících přípravků MAVALA Switzerland, které již po prvním ošetření viditelně zlepšují kvalitu nehtů.
Přijďte i vy žasnout nad účinky této manikúry a vyzkoušejte přirozeně vypadající gelové nehty, které jednak dobře vypadají a jednak vám uleví v péči o své nehtíky.

Peelingová omlazující kúra
Pyšnit se mladě vypadající  pletí v každém věku není taková utopie. Kosmetický přístroj, fungující na principu mikrodermoabraze (obrušování pokožky), dokáže po několika půlhodinových sezeních téměř zázraky. Jedná se o pomalé a kontrolované obrušování vrstev pokožky mikročástečkami korundu. Výsledkem takové kúry (5-10 sezení) je dokonalé vyhlazení a obnovení  pokožky obličeje i celého těla.
Tento odborně prováděný druh peelingu funguje mimo jiné jako prevence stárnutí. Účinně potírá vrásky, milia, strie, hyperpigmentové skvrny, jizvy po akné i operacích a poradí si i s mastnou pletí.

Ošetření se může provádět  pouze v zimním období!
Využijte lákavé nabídky kosmetické sekce Bomton studia v Myslíkové 31 v Praze 1,  které vám nyní slibuje vstupní konzultaci zdarma!
Tel. +420 224 934 427 

 

 

Reklama