Jakou máte rádi barvu v interiéru? Co ovlivňuje váš výběr barev, když si zařizujete, rekonstruujete byt nebo dům?Barvy v interiéru ale nemusí být jen na stěnách. Nebojte se pořídit si také barevný nábytek nebo vhodné kombinace barev například na dveřních skříních. Sladěním různých doplňků, barevných prvků a možné barevnosti nábytku získáme zajímavý a originální interiér, který bude mít svou duši. Jak je budete kombinovat, pro jaké tóny či výrazné barvy se rozhodnete, je jen na vás!

indeco

Myslete na to, aby v místnostech, kde nemáte moc světla, byly použity spíše světlejší barvy a jednotlivé odstíny, jinak nábytek a doplňky nevyniknou. Naopak světlejší barvy prostor projasní. Vhodně rozmístěná světla dodají takové místnosti zajímavý ráz. Tmavší barvy se nebojte naopak použít do prostorů, kam jde přes den slunce nebo kde máte velká okna.

Vestavěné skříně a barevné dveřní výplně

Slaďte si místnost do jedné barvy! Jestli chcete určité místnosti dodat vlastnosti typické pro tu kterou barvu, měli byste ji opakovat na více místech, nebo ji zvolit jako hlavní barevný tón nějaké velké plochy. Pokud nechcete barvit celou zeď, výborně vám k tomu poslouží vestavěné skříně.

indeco

Velkou výhodou vestavěných skříní je také to, že s nimi můžeme zařídit prakticky kteroukoliv místnost v bytě nebo v domě. Snadno se přizpůsobí všem rozměrům i atypického interiéru.

INDECO nabízí velmi širokou škálu barev i materiálů dveřních výplní. Snadno si tedy vyberete přesně to, co potřebujete. Zastánce klasičtějších interiérů potěší výběr různého lamina v dezénu dřeva. Výrazně a moderně zase působí lesklé a průhledné materiály. Využít také můžete designové folie INDECO.

indeco

Potřebujete vidět, jak bude taková skříň ve vašem interiéru vypadat?

Pokud si vyberete nějakou výraznou barevnost, v prodejně vám rádi vyhotoví 3D počítačový model podle vámi dodaných rozměrů a vybraných materiálů. Potom už nezbývá než si ji nechat na míru vyrobit a doma se kochat novým zajímavým stylovým kouskem.

Pozor! Navíc teď můžete využít akci – slevu 22 % na celou skříň a dalších 22 % na dveře, pokud vaše zakázka přesáhne 40 000 Kč, dostanete poukaz na exkluzivní košili šitou na míru od společnosti Delor. Na kuchyně na míru z řady S, M, L a XL platí sleva 10 %. Více informací najdete na www.indeco.cz

Reklama