Zdraví

Nebojte se barev

Kosmetická značka Dove představuje novou unikátní řadu výrobků pro péči o barvené vlasy. Kompletní řada obsahuje šampon na barvené vlasy, kondicionér, ochranné mléko, masku na vlasy a jednorázovou vlasovou kúru. Všechny výrobky je možné vzájemně kombinovat a podpořit zdraví vlasů a jejich plnou krásu. S novými Dove výrobky pro barvené vlasy se již nemusíte bát o zdraví a krásu při barvení vašich vlasů!

Základem celé řady Dove vlasových přípravků jsou hydratační složky, které zaručují nezbytnou péči a poskytují vlasům hebkost bez zátěže. Celá řada speciálních přípravků pro barvené vlasy obsahuje ¼ hydratačního mléka, UV filtr a zaručuje speciální jemnou péči i pro barvené vlasy. Kompletní nová řada vlasové péče se představuje v novém designu obalů a s novým parfémem. Vlasy si zachovají původní svěží vzhled a nebudou barvením oslabené a narušené.

Každý z řady produktů byl vyroben tak, aby zajišťoval maximální péči a ochranu při použití v řadě i samostatně. Celá řada zaručuje péči bez zbytečné zátěže pro vlasy.

Pokračování článku najdete ZDE .

   
08.09.2004 - Zdraví - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme