Letní dovolená je za vámi a vy máte pocit, že žádné příjemné chvilky vás už v nejbližší době nečekají? Tak to jste na omylu, rozmazlovat se přece můžete během celého roku a stačí k tomu tak málo. Vychutnejte si příjemné zážitky s novými koupelovými pěnami RADOX Heavenly. Dopřejte si jedinečný koktejl luxusních výtažků, výjimečných vůní a účinných bylinných směsí, který pro vás namíchali odborníci na barvy a vůně z Radoxu. Vychutnejte si nebeské potěšení, nechte se dokonale rozmazlit použitými ingrediencemi a užijte si stoprocentní relaxaci a povzbuzení mysli. Díky novým luxusním koupelovým pěnám si budete připadat jako na obláčku rozkoše, na kterém se vznesete až do nebes…

 

Čím je nová řada RADOX Heavenly jedinečná?

Jde o luxusní, speciálně namíchané koupele pro nejnáročnější, které obsahují čistě přírodní složky.

Kombinuje exotické směsi bylin a minerálů pro optimální stimulaci pocitů a vnímání těla (tyto směsi byly vyvinuty na základě poznatků aromachologie – vědy, která zkoumá vliv barev a vůní na náladu a chování člověka).

Každá varianta obsahuje luxusní exotické ingredience proslulé svými terapeutickými vlastnostmi a blahodárnými účinky.

 

Po luxusních koupelích Radox by sáhla i Kleopatra

Egyptská koupel byla plná přírodních „zlepšováků“: používala se rostlina mýdelnice, otruby, vosk, léčivé bahno, med a mléko. Egypťané byli vyhlášení až puntičkářskou péčí o tělo. Nejen, že se myli ráno a večer, ale také před každým jídlem! Proslulá královna Kleopatra se údajně koupala v oslím mléce, a proto ji na jejích cestách vždy muselo doprovázet stádo pětiset oslic. Kdyby ale tehdy Kleopatra znala bylinné koupele Radox, stoprocentně by oslice na hodinu propustila ze svých královských služeb.

 

Péče pro nejnáročnější má čtyři tváře


RADOX Heavenly White (bílá)

Luxusní koupelová pěna s jedinečnými výtažky leknínu a mimózy vám po náročném dni navodí dokonalou relaxaci a uvolnění. Bylinné přísady způsobí, že z vás spadne veškerá únava a vy se budete opět cítit lehká, svěží a odpočatá.

Výtažky leknínu se používají v kosmetice zejména pro zklidnění a navození pocitu harmonie. Mimóze připisovali jedinečné účinky již staří Mayové, kteří znali její regenerační účinky na pokožku. Dnes se využívá také v moderní kosmetice, a to hlavně k obnově a revitalizaci citlivé, dehydrované nebo podrážděné pokožky. 

 

RADOX Heavenly Gold (zlatá)

Nechte se hýčkat krémovým složením a orientálními vůněmi jasmínu a santalového dřeva, které ve vás navodí zklidnění a radostnou náladu. Tuto koupelovou pěnu si jistě oblíbíte pro výjimečné okamžiky – má lehce afrodiziakální účinky a dokáže navodit pocity euforie a optimismu, takže díky ní zvládnete všechny situace s elegancí a lehkostí.

Obsažené látky příznivě působí na suchou a dehydrovanou pokožku.

 

RADOX Heavenly Red

Jestliže se cítíte bez energie a únavou sotva stojíte na nohou, vyberte si červenou luxusní koupelovou pěnu. Horká koupel s bohatou pěnou obsahující výtažky pomerančových květů a listů malinovníku je tím nejlepším řešením pro chvíle, kdy potřebujete načerpat síly, odpočinout si, uvolnit se a hodit všechny starosti za hlavu. Kombinace bylinných přísad je jako stvořená pro dokonalé zklidnění a stabilizaci psychiky, vhodné je její použití také v případě, kdy vás trápí bolesti hlavy, poruchy spánku či nervozita.

 

RADOX Heavenly Violet (fialová)

Voňavá koupel s temně fialovou pěnou napomůže dokonalému uvolnění, harmonizaci vaší duše a snadnějšímu usínání. V bohaté krémové lázni si budete připadat jako v nadýchaných peřinách a výtažky fialky a Ylang Ylangu zklidní vaši mysl, navodí vám pocity pohody a lehce smyslnou náladu.

Nenápadná fialka má harmonizující a uvolňující působení a používá se na zmírnění napětí, včetně sexuálního.

 

www.radox.cz

Reklama