.

Neberte na rodinnou dovolenou kamarádku, bude z toho rozvod

Vztahy

Neberte na rodinnou dovolenou kamarádku, bude z toho rozvod

Všechny čtenářky, které plánujete vzít na dovolenou s rodinou i opuštěnou kamarádku, zbystřete pozornost. Jedny takové prázdniny totiž skončily absolutním rozpadem manželství i přátelství. Přečtěte si příběh paní Magdy a možná své plány na léto přehodnotíte.

Příběh paní Magdy

family

Vše se událo loňské léto. Jako každý rok (byli jsme tehdy spolu už přes osm let) bylo v plánu „odložit“ děti k babičce a užít si dva týdny v roce jen v přítomnosti toho druhého. Tentokrát padl výběr na Egypt a já už se strašně těšila na všechny ty pyramidy a velbloudy a hlavně na klid se svým manželem. Jenže asi čtrnáct dní před termínem dovolené mi zavolala kamarádka Jiřina a celá uplakaná se mi svěřovala, že ji opustil muž s nějakou prsatou dvacítkou. Snažila jsem se ji všemožně uklidnit a rozptýlit, a když nic nezabíralo, navrhla jsem jí, aby jela do Egypta s námi. Manžel sice na začátku dost prskal, ale ukecala jsem ho (teď toho hořce lituji, ale to předbíhám). První tři dny dovolené byly úplně na nic - Jiřka pořád brečela, nechtěla ani na Sfingu, ani na pláž a já zůstávala na pokoji s ní, protože mi jí bylo líto.

Čtvrtý den jsme se kvůli tomu s manželem strašně pohádali, protože mi vyčítal, že taková dovolená nestojí za nic, když spolu vůbec nejsme. Já se zase hájila, že nesu za Jiřinu odpovědnost, a že ji přece nemůžu nechat samotnou, když je takhle smutná. Nakonec mi práskl dveřmi a našla jsem ho až za hodinu u hotelového bazénu. Tam jsme se dohodli, že nám Jiřka nesmí naše volno pokazit, a že budeme víc spolu. Další týden to fungovalo báječně - koupání v moři, návštěva pyramid, vyjížďka na velbloudech, nakupování na místním tržišti... prostě pohoda.

Pak si ale vybrala svou daň místní voda a manžel dostal strašlivý průjem - dva dny jsem s ním strávila na hotelovém pokoji, ale pak mě doslova vyhnal - prý ať z té dovolené ještě něco mám.

A já měla - ten největší šok, jaký si jen dovedete představit - když jsem se vrátila na pokoj pro opalovací krém, který jsem tam zapomněla, našla jsem svého muže v posteli s Jiřinou!

Ve filmech jsou takové situace vždycky řešeny s vtipem a grácií a hrdinka pokaždé ví, co má říct. Já ale mlčela a jen nevěřícně zírala na ty dva - nebylo co říct. Nakonec jsem utekla z pokoje a jako v mrákotách se celou noc toulala po pláži. Ráno jsem se vrátila do pokoje, beze slova. Doma jsem mu sbalila věci a odvezla je všechny ke tchyni. A tak skončila moje parádní dovolená v Egyptě - krachem manželství a koncem jednoho přátelství.

Snad si z mého příběhu vezme alespoň jedna z vás ponaučení a za žádných okolností nevezme na dovolenou s manželem i kamarádku. Já jsem si také myslela, že by toho ani jeden nebyl schopen...

Magda

Čtěte také...

   
27.07.2011 - Láska a vztahy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [8] marta-b [*]

  Taky mě trochu zaráží kombinace průjem a hnedka nevěra Sml57 Okurková sezóna, no ... každopádně ale kamarádku bych na dovolenou taky nevzala.

  superkarma: 0 09.08.2011, 14:45:56
 2. avatar
  [7] Beruška1 [*]

  Tak tohle by mě v životě nenapadlo, na dovolenou jedině s rodinou. Výjimkou bylo, když byla dcera malá, to jsme jezdili celá parta lidí s dětmi.

  superkarma: 0 04.08.2011, 09:04:57
 3. avatar
  [6] sjuu [*]

  jj dělat opuštěné kamarádce program a tahat ji všude  s sebou se nevyplácí, taky mám podobnou zkušenost. Takže buď ve 4 nebo nic. Kamarádky jsou mrchy, hned využijí i tu nejmenší příležitost .Sml68

  superkarma: 0 28.07.2011, 12:24:33
 4. avatar
  [5] Dante Alighieri [*]

  Taky nevěřím, že by mi tohle Alighierák s kamarádkou udělali, ale PŘESTO bych kámošku nikdy na společnou dovo nevzala. Leda ve čtyřech - aby jel i její partner.

  superkarma: 0 27.07.2011, 09:47:23
 5. [4] knihovna [*]

  Docela tomu věřím. Kamarádky umí divy!!! A chlapi ti občas myslí něčím jiným, než mozkem. Leta jsem taky vozila kamarádku k nám na chalupu, kde jsem byla s moji rodinkou. Ale pak jsem si uvědomila, že je člověk mezi 2 kameny: rodinou a kamarádkou. Pak jsem si uvědomila, že přeci chci být radši s rodinou! Tak jsem tomu ustřihla tipec! 

  superkarma: 0 27.07.2011, 08:40:01
 6. avatar
  [3] RenataP [*]

  maje — #2 nebo měla Jiřina takovou tu úchylku na fekálie, jinak mě nic jinýho fakt nenapadá Sml52

  superkarma: 0 27.07.2011, 08:24:56
 7. avatar
  [2] maje [*]

  RenataP — #1 možná se mu ulevilo. nebo se kamarádka ujala role ošetřovatelkySml30Sml30Sml30

  1. na komentář reaguje RenataP — #3
  superkarma: 0 27.07.2011, 07:59:59
 8. avatar
  [1] RenataP [*]

  Odkud je ten příběh?

  Není okurková sezóna. Nebo je ten chlap fakt takovej kádr, že umí s egyptským průjmem svádět a ještě konat erotická představení?

  pak teda...klobouk dolů!!!

  Sml52

  1. na komentář reaguje maje — #2
  superkarma: 2 27.07.2011, 07:19:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme