Rosie Huntington-Whiteley je hvězdou nejen jednoho z nejdražších kasovních trháků letošního léta, Transformers 3, ale září i jako „tělo“ nové vůně Burberry Body.

Burberry Body

Trenčkot je již dávno základem šatníku moderní ženy, ale Burberry ovlivňuje módu čím dál více. Odhalení nové vůně, takto těsně spojené s módou, bylo pouze otázkou času. Na stránkách Burberry.com můžete shlédnout novou Nude Collection v barvách vůně Body. S tváří půvabu Rosie Huntington-Whiteley, jistě nebude trvat dlouho, než tisíce flakonů naskáče z polic parfumerií přímo do dámských kabelek.

Vůně, ve které osciluje kompletní image této luxusní značky, je popsána jako 'ženská a jednoduše smyslná'. A ani flakon za vůní vůbec nezaostává, ba naopak. Christopher Bailey osobně (kreativní ředitel Burberry) propůjčil osmistěnné lahvičce tvaru diamantu svůdnou eleganci v tělových barvách.

Burberry Body je přepychový parfém. Esence je velmi britská a jedná se o ten nejsmyslnější a nejženštější parfém, na kterém kdy Burberry pracovalo. Je sofistikovaný a moderní. Velmi jemný a ženský, ale zároveň osobitý. Jistě osloví ženy bez ohledu na věk. Je nenucený a smyslný s kombinací rafinovaných přísad. Jeho ovocná kompozice začíná s tóny čerstvě zeleného absintu, broskví a frézie. Ve středních tónech se růže a kosatec opírají o základy santalového dřeva, cashmeranu, pižma, ambry a vanilky.Burberry Body

Společnosti Burberry se podařilo spojit módní uhlazenost trenčkotů s rafinovaností kostky a erotickým nádechem prvního „těla“ Burberry Body Rosie Huntington-Whiteley.

Chcete-li vůni nejprve vyzkoušet, objednejte si vzorek Body na Facebooku. Fanouškovská stránka má již neuvěřitelných 8,5 milionů fanoušků a samotné značce se tak daří posouvat hranice i v digitálních médiích. Příkladem jsou i módní přehlídky vysílané online. Poslední kolekci Prorsum Jaro/léto 2012 můžete shlédnout na: http://www.youtube.com/watch?v=fDgmpkSiBu8.

Zapůsobila na vás vůně? Objednejte si vzorek a udělejte si názor sami.

 

Reklama