A to je super! Žena by neměla na své kráse šetřit a pokud to finance a rodina dovolí, dělat si pravidelně radost tím, co ji těší. A většinu žen těší se v dobrém slova smyslu „fintit“ a „čančat“.

Ne nadarmo se říká, že změna je život. A já se tímto rčením pokouším řídit. A nejen kvůli sobě samotné. Myslím, že my „holky“, jsme parádnice od přírody. Že rády vyzkoušíme každou novinku na trhu, ať už jde o kosmetiku, hadříky či šperky více či méně cenné. Aspoň já to tak mám.

A jak jsem psala, nejen pro sebe, ale také pro svého manžela se snažím být nejen hezká, ale čas od času také jiná. Bohužel není vždycky čas a nejsou vždycky peníze na to, aby jeden kompletně obměnil šatník, strávil víkend ve wellness resortu nebo vykoupil Cartiera, ale v rámci možností experimentuji moc ráda. A také si dám ráda poradit od těch, kteří to umí. Časopisy a internetové stránky jsou nejlepším a naštěstí nevyčerpatelným zdrojem, tam se inspiruji nejčastěji. Ale třeba také péči o vlasy svěřuji profesionální, moc šikovné kadeřnici. Ona už ví, že dvakrát, třikrát do roka měním délku, střih a přiměřeně i odstín vlasů. Pokaždé jsem napnutá, zvědavá, jak to dopadne, jaké budou doma ohlasy…

Problémy s pletí, (pokud se nepočítá sem tam nějaká jemná vráska) nemám. Ale ráda zkusím nové stíny, řasenku, rtěnku. Jsem tmavovlasý, výrazný typ, tak to s líčením nepřeháním, ale rozhodně se zajímám o novinky na trhu.

A tak opakuji, že změna je život. Proč nezkusit, něco nového… když se neosvědčí, můžu se zas vrátit k tomu starému a osvědčenému. Proč se nepřekvapit sama sebe či partnera změnou (doufejme, že k lepšímu). Je to zábava, hra, příjemné rozhodování se… osvěžení běžného všedního každodenního života. Hrajme si.. já jsem pro všema deseti.

Vaše Nealienka.

Text nebyl redakčně upraven

Milá Nealienko, moc se mi líbí Váš přístup a přeju Vám, aby vydržel až do smrti. Spíše než „fintit“ či „čančat“ se používá sice výraz „dbát na sebe“, ale už Heidi Janků kdysi na čančání nedala dopustit, a já taky ne! Když si žena na sebe najde čas (a peníze), znamená to, že je v životě úspěšná - a tedy i šťastná. A pokud Vám drží palce i partner, není, co řešit.

Anai

Na vaše příspěvky a dotazy se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Aby se vám lépe psalo, položím vám pár otázek.

  • Už jste uvažovala o proměně? Vyzkoušela jste proměnu u Anai? S jakými pocity?
  • Vyhledala jste někdy vizážistku, nebo poradkyni v oblasti barvové typologie?
  • Chtěla byste poradit s líčením, péčí o pleť? Obraťte se na Zuzanu!
  • Čeká vás v nejbližší době nějaká událost, při které chcete vypadat obzvlášť hezky?
  • Sledujete proměny v časopisech, nebo televizi? Jak se vám líbí?
  • Máte chuť do něčeho podobného jít?
  • Jaký je váš názor na proměny vizáže?

Pište, ptejte se a sdělujte své dojmy.

Na vaše příspěvky se s Anai moc těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy, když nám pošlete příspěvek?

Zítra odměníme dvě čtenářky: ski dream BB Cream Od Oriflame

bb

Reklama