obrNejprve bych chtěla napsat, že to bude již 6 let co chodím denně na tyto stránky.Na ženě -in proběhly grafické změny, které nyní již vnímám jako velmi technicky vyspělé a přehledné, ale poprvé , když jsem otevřela stránky, a byly jiné , tak jsem byla v šoku.

Rok 2009 byl pro mě velmi rychlý a zpětně můžu napsat , že i hezký.Konec roku přinesl spoustu nových skutečností.Máme novou kočenku Vindičku, kterou jsem si vzala z útulku a vyléčila ze závažné nemoci.V práci jsem učinila rozhodnutí odejít.To bylo pro mě zásadní rozhodnutí.

A teď když bilancuji, mám v sobě ohromný pocit klidu , sebepřijetí a poznání, že ještě stále má smysl žít život čestně, pravdivě o občas nechat své kroky vésti vyšší silou.Myslím, že né vždy je dobré se řídit jen rozumem.Takže přeji  sobě, své rodině a vám všem abyste se zastavili a opravdu si seřadili hodnoty svého žití...Přeji i ženě-in a redakci, aby rok 2010 plynul zvolna bez vetších zádrhelů....S přáním hezkých dnů Jana.

Celý den si povídáme o tom, co rok dal, o tom, co se nám v roce 2009 podařilo, na co můžeme být hrdí a co pěkného nás potkalo. Vdala jste se? Narodilo se vám vytoužené miminko? Povýšili vás? Vyhrála jste v loterii? Našla jste si lepší práci, chlapa nebo skvělou kamarádku? Napište nám o tom!

Své příběhy, úvahy a zamyšlení, která můžete doplnit i fotkou, posílejte na známou e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší jako vždy odměníme!

Reklama