Svým způsobem zareagovala na dnešní téma čtenářka s nickem v.poho. Naostro pro ni neznamená jen chození bez prádla, ale vyvolává v ní spoustu představ. Jakých, to už se dočtete v této novince

Jógu jsem svého času cvičila. Zkoušela jednotlivé ásany, hlavičku nahoru, zadeček níž a hlavně ať vám je příjemně. Přestože nejsem žádná nyvá děva, zvládla jsem kobru i kočičku, jen na tom provaze mě zatím nikdo neoběsil. Nožky se bolestivě kmitaly jen někde v pravém úhlu a odmítly jít do většího. Jógu jsem teda zkoušela, ale nikdy mě nenapadlo položit se na hřebíky a ještě se přitom usmívat.

Ne, ostré nemám ráda,

Nelezu do ostrých vršků, a tak jsem letos na Ostrý Roháč koukala jen ze zdola. Však i tak je moc pěknej.

Nějak mě nenadchly ostré omáčky a tak se nesázím, kdo udrží v puse 150 čertů a nepustí slzičku. Nestrefuji se do partnera ostrým nožem, ani nezkouším, kdo na něm vydrží déle stát.

Na tom noži samozřejmě, protože chlap je jako lasička a kdybych mu stoupla plnou vahou na bříško, nejspíš dojde k poněkud ostřejší výměně názorů a to nezaručuju, že by kolem potom neletělo něco ostřejšího, třeba řeznický nůž.

Moje máma mu říkala zabiják, když šla takhle narychlo sehnat na dvorek k obědu maso z králíka anebo z kozy. Když na to přijde, nejdu teda daleko pro ostřejší slovíčko a jak o tom tak přemýšlím, tak jo, když vylezu ze sprchy a zazvoní pošťák, klidně na sebe hodím sukýnku model přikryjeme i kotníček a běžím na ostro pro balíček.

No a co? Je na tom snad něco zajímavého?Nebo je tu jen nějaký voyaer?

v.poho

Milá v.poho, vy jste se z toho krásně „vykroutila, ale beru to.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama