Máme tady první příspěvek, milé dámy! Čtenářka Libuno v něm zavzpomínala na dobu před 26 lety, kdy... Víc vám neprozradím, přečtěte si novinku. Stojí to za to.

Moc hezký příběh, milá Libuno, udělala jste mi radost, že jste napsala. Moc děkuju a přeju Vám krásný den.


Dobrý den,

tak já bych to nazvala jako prádélko. Nosím černé nebo bílé. Je to umělina, podprda i gatě. Vydrží samozřejmě déle než přírodní matroš. Naposledy pamatuji přírodní, bavlněnou podprsenku. Je to již 26 let. Byla to kojenecká, vyvařovala jsem ji. Dopředu na zapínání. Ani nevím, jak to funguje dnes. Samozřejmě, baby nad padesát a i bez vnoučat, to nevědí.

Teď nevím, do čeho se obléci. Co mě udělá mladší, jiskrnější. Bavlna, či umělina. Co mě bude více slušet. Co mě bude více vyhovovat. Co když musím k lékaři? Samozřejmě, umělina - gatě i podprda, ty ze mě udělají mladici. A navíc bych nebyla in.

Kdysi dávno jsme likvidovali s manželem pozůstalost po rodičích. Nalezli jsme krásné spodní kalhotky. Bavlněné, z tenkého materiálu. Jen jsme netušili, že mají rozparek v místech, kde žena sedne na toaletu. Inu, vyprali jsme je, jednou prubli (vyzkoušeli), tyto posléze skončily v popelnici. A pak se narodila dcera. I takové prádélko, které kdysi našim předchůdcům sloužilo k jiným účelům, nám posloužilo, či snad přispělo k početí. Je to již více než 26 let.

Libuno

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Máte prádlo ke speciálním příležitostem?

  • Jaké nosíte prádlo?
  • Jaké se vám líbí barvy?
  • Máte ráda jednoduché, nebo zdobené prádlo?
  • Nosíte korzety a podvazky?
  • Máte něco na speciální příležitosti?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá tentokrát kosmetiku od AVONU (Třpytivé tělové mléko s minerály Skin So Soft a Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem Foot Works). Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PRÁDLO. Předem děkuju!

avo

Reklama