Další názor zajímavé osobnosti k dnešnímu tématu mi prozradil divadelník, spisovatel a šéf Muzea strašidel Filip Jan Zvolský. Zajímalo mě, zda si myslí, že ženy potřebují rozhodného partnera.

Když už jsem oslovil k tématu známou ženu, napadlo mě oslovit i známého muže. Vybral jsem divadelníka, spisovatele a šéfa Muzea strašidel Filipa Jana Zvloského...

filip jan zvolskyMyslíte, že je pro ženy důležité, aby byl muž rozhodný?
Rozhodně ano, o odpovědi se nemusím dlouho rozhodovat. Ale zase to nesmí být tak, že se jede jen podle chlapa. Má-li třeba holka něco naplánované na neděli a on se rozhodne, že se bude dělat něco jiného, tak to jistě ženy nepotřebují.

A jak na tom jste vy?
Jak v čem, jde-li o věci pracovní, tak i když si třeba vnitřně nejsem jistý, rozhodnout musím. Pokud jde o rodinné a partnerské věci, tak (teď nechci kecat) myslím, že z takových sedmdesáti procent rozhodný jsem. Ale snažím se dát možnost druhé straně, aby se k mému rozhodnutí vyjádřila, abych nebyl takový ten macho, co jen zavelí.

Téma dne 3. září 2013: Je rozhodný?

  • knihaJe váš partner rozhodný?
  • Umí řešit nečekané situace, nebo se nechá vláčet osudem?
  • Změnil se v tomhle v průběhu vztahu?
  • Kdo má ve vašem vztahu hlavní slovo a kdo víc plánuje?

Své příspěvky ideálně formou nějakého konkrétního příkladu zasílejte nejpozději v úterý 3. září 2013 do 15.00 hodin na e-maiovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou alespoň dvakrát tak dlouhé jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a tím i větší šanci na získání pěkného dárku, totiž knížky: Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) .

 

Reklama