Myslíte si, stejně jako čtenářka Evakadlick, že je nahota zdravá? Tento názor mi poslala k dnešnímu tématu a mě by zase zajímal názor vás ostatních, hlasujte proto v následující anketě!

Nahota je zdravá

Já jsem se vždycky strašlivě styděla. Byla jsem vychovávaná v „puritánské" rodině, kde se razil názor, že některé věci by měly zůstat doma „pod pokličkou". Změna přišla až s mým, teď už manželem. Jeli jsme spolu k moři a on se mě ptal, proč si nesundám vršek od plavek, že budu mít vypálené ramínka a prsa mi budou svítit jak baterky. Po dlouhé úvaze jsem vrchní díl plavek shodila a teď už se neopaluji jinak. Jednou jsme byli i na nuda pláži, je to super, žádné mokré plavky, z kterých potom trpím záněty, prostě volnost. Škoda jen, že jich je tak málo.

Doma se manžel prochází nahý velmi často, když jde do koupelny atd... Taky se rádi opalujeme nazí na naší terase. Minulý rok jsme dodělali saunu, takže každou neděli odpoledne je saunový dýchánek s přáteli. Moji rodiče se nestačí divit a vždy říkají, že pobuřujeme sousedy. Tak ať se k nám nedívají, když jim to vadí, ne?

Evakadlcik

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama