V redakci máme na stáži studentku žurnalistiky Klárku, kterou jsem dnes požádal o příspěvek k tématu. Myslíte si, že má ve svém názoru pravdu?

Kvůli vám se k lepšímu nezmění

Může se muž změnit? Může! Za svůj život hned několikrát, a ne ve všech případech s ním budete spokojená.

Vám je dvacet, jemu také nebo je jen o pár let starší. Je atraktivní, oblíbený a na každém rohu má zástup zájemkyň. Teď přichází problém č. 1, potřebuje se vybouřit. Od tohohle (pseudo)vážného vztahu tedy radši nic extra neočekávejte.

Po vybouřeném období se bude chtít zklidnit. Kolem pětatřicítky si najde vhodnou partnerku, kterou se vší pravděpodobností požádá o ruku a založí s ní rodinu. Pak přijde zlom a krize. Po narození potomků ho rodinný život omrzí a začne se poohlížet zase po něčem „novém“. Nebude hned přemýšlet o rozvodu, jen bude na chvíli vyžadovat „péči“ od někoho jiného. Mladá milenka z něj bude hotová, ale to ho také nebude bavit do nekonečna a přijde zase „domů“, kde má svoje jistoty, a sem tam si možná zažije malý zálet v zaměstnání, pokud tedy nepracuje mezi dělníky…

Pokud je i v nejzralejším věku atraktivní a mé charisma, vždycky asi budete trpět nějakými obavami, že vám uteče za nějakou dvacítkou. A nebo taky ne! Dojde mu, že mu jedna žena stačí a neuteče vám. Přeci jenom už nemá tolik energie… Pokud jste teda vy jemu neutekla během jeho průběžných „změn“, máte to doma v celé své kráse – s pleší, pupkem a vytahaném triku.

Klára


O dnešním tématu si více přečtete zde:

Své příspěvky posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás, co přispějete, odměním dnes odpoledne  krásnou květinou!

Reklama