skiamade

Užijte si lyžování ve Skiamadé. Čeká na vás 5 top-skiarálů, 25 vyhlášených horských středisek, 270 moderních lanovek a 860 upravených sjezdovek.

Jen s jedním skipasem si to můžete vyzkoušet sami. A budete nadšení. Protože ve Ski amadé prostě všechno funguje tak, jak má.

Fascinující svět vysokých hor, přirozená krása vesnic, upřímná radost z hostů, vynikající kuchyně na prastarých horských chatách. Prostě za stejné peníze zde dostanete mnohem více. Mimořádně výhodné jsou zejména naše paušální nabídky jako třeba 4=3, dámský týden nebo velikonoční akce pro rodiny.

Jubilejní balíček 4=3: Přesně před deseti lety vznikla značka Ski Amadé. A to je důvod k oslavě. Zvaní jste i vy. Oslavte s námi prostřednictvím jubilejního balíčku. Užijete si čtyři dny lyžování a 4 noci ubytování v hotelu, ale zaplatíte jen tři.

Balíček platí ve vybraných hotelech ve všech 5 Ski-amadé lyžařských oblastech a to do 19. 12. 2010 a pak od 1.4.2011.

skiamade

Dámský týden: Od 26. 3. do 2. 4. 2011 si budeme nadbíhat především lyžařky. Ženy si v tomto týdnu mohou zamluvit ve vybraných hotelích 7 nocí ubytování a od nás dostanou jako dárek 6denní skipas zdarma a k tomu navíc jeden den lyžování v doprovodu lyžařského instruktora. Krom toho mohou dámy celý den testovat zdarma nové lyže.

Velikonoční akce pro rodiny: Od 12. 3. 2011 bude ve Ski amadé hopkat velikonoční zajíček. Děti do 15 let lyžují zdarma a to pokud si alespoň jeden rodič koupí 6denní skipas.

skiamade

Rodinný bonus: A dárek máme i pro velké rodiny. S rodinným bonusem máte skipas pro třetí, čtvrté, páté a každé další vaše dítě zdarma.

Více informací a možnost objednávat zvýhodněné balíčky máte na stránkách www.skiamade.com

A nebojte se, stránky jsou psané v češtině.

Reklama