Styl

Navštivte C&A a nechte se unést novým konceptem nakupování!

Již ve čtvrtek 10. dubna 2014 se otevřou brány největší vlajkové prodejny C&A v celé střední a východní Evropě. Přijďte se podívat na Václavské náměstí v Praze na zbrusu nový koncept nakupování a nechte se unést designovými prostory čtyřpatrového obchodu Diamant. Pod mottem „It’s your Time!“ na vás čeká trendy kolekce pro ženy, muže i děti na jaro/léto 2014.

A protože taková událost se musí oslavit, C&A si pro vás připravilo spoustu dárků. Prvních 100 návštěvníků obdrží VIP šek na 1000 Kč, za který si mohou nakoupit oblečení a doplňky z kolekce jaro/léto. Dalších sto zákazníků získá řasenku od Avonu a ani ostatní nepřijdou zkrátka, protože C&A na první dny obchodu Diamant připravilo zajímavý program pro všechny.

C&A

Zábava pro celou rodinu

Během prvních dvou dnů po otevření (10.–11. 4. 2014) na vás bude čekat workshop se street artovým umělcem Pasta Onerem. Zájemcům bude nažehlovat na denimové tašky exkluzivní vzory navržené pouze pro tuto příležitost. Přijďte si do C&A Diamant pro kousek současného umění a zpestřete si s ním každý den.

C&A

Zástupkyně něžného pohlaví se mohou nechat hýčkat profesionálními vizážisty od Avonu, kteří jim zpříjemní nakupování v dámském oddělení od 10. do 13. dubna 2014. O výsledek proměny se mohou podělit i s ostatními, protože je pro ně připravena fotostěna a svou fotografii si mohou odnést hned domů.

C&A nezapomíná ani na děti. Pro ně si připravilo v dětském oddělení zábavný program s hrami a překvapením. Proto neváhejte a přijďte s celou rodinou na otevření prodejny C&A Diamant na Václavském náměstí 3 v Praze, máte se na co těšit.

C&A

   
31.03.2014 - Móda - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme