O tom, že ke kamarádovi rozhodně nikdy nebude mít vztah, jako by to byla holka, píše čtenářka Řinka. Jsou věci, které se dají probírat pouze se ženami. „I ten nejnevinnější kamarád, se kterým tlacháte o počasí, je zkrátka na nejlepší cestě stát se vaším partnerem.

Na kamarádství mezi mužem a ženou nevěří čtenářka Řinka. Chlap je podle ní lovec a dobyvatel...


Rozhodně nebudu mít ke svému kamarádovi vztah jako by byl holka. Nebudu s ním probírat tloustnutí a hubnutí, nákupy, sex (s detaily), návštěvy u gynekologa ani jiná ryze holčičí témata.Prostě kamarádka je kamarádka.Tyhle věci neprobírám do detailu ani s manželem.
I ten nejnevinnější kamarád, se kterým tlacháte o počasí, je zkrátka na nejlepší cestě stát se vaším partnerem nebo se do vás alespoň zamilovat. Nevěřím, že muž který s vámi naváže přátelství,že si vás alespoň na chvíli nepředstaví jako svou potencionální partnerku.
Pokud jste vdaná a nebo máte přítele, trávíte s kamarádem více času, je jasné, že váš přítel nebo manžel z toho dvakrát nadšený nebude. V jeho okolí se motá „cizí kohout“, který ohrožuje jeho postavení. No a bude po manželství, nebo po přátelství. Také se můžete chtít vyplakat v náručí onoho kamaráda, pozve vás na skleničku nezůstane u jedné a to by to nesměl být mužský.
Dřív nebo později mezi vámi a kamarádem zkrátka zafunguje chemie, zajiskří to a vy se zamilujete, nebo s ním skončíte v posteli. A to je jasný začátek milostného vztahu a konec kamarádství.
Ať si probírám své mužské kamarády jak chci,vždycky se to nějak zvrtlo. Buď jsem se zamilovala já, nebo on, bylo to i vzájemné. Na kamarádství mezi mužem a ženou nevěřím.
Pokud si myslíte,že máte kamaráda,který s vámi nakupuje, můžete s ním mluvit o sexu, vaření, prostě o čemkoli, buď je to homosexuál, nebo to není chlap.
Chlap byl vždycky dobyvatel a lovec. Má to v genech s tím nic nenaděláme.

Řinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. 8. 2012: Muž a žena (ne)mohou být přátelé

  • Může podle vás existovat opravdové přátelství mezi mužem a ženou?
  • Měla jste někdy v životě hluboký přátelský vztah s mužem? A jak dopadl? Poznamenala ho lidská sexualita?

Téma dne je zařazené do rubriky Vztahy, ale jeho esence je nevztahová. Ptám se totiž na čisté přátelství mezi mužem a ženou, bez stínu sexuální touhy, bez jediné myšlenky na to, jaký by asi byl tenhle kamarád v posteli. Může, podle vás, mít žena blízkým „jen“ přítelem muži? Může ho „jen“ přátelsky vyslechnout, obejmout, pochopit, porozumět mu? A může totéž cítit vůči ženě muž? Své příspěvky dlouhé alespoň jako tento odstavec textu mi zasílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 7. 8. 2012 v 15.00 hodin, zvýšíte tak svoji šanci na uveřejnění a tím i získání odměny. A jaká že to bude odměna? Pro jednu ze čtenářek tu mám přichystanou hru Laškování od firmy Albi, další tři přispěvatelky odměním 2.000 body do srpnové části naší Věrnostní soutěže.

laškování

Reklama