Reklama

O tom, že ke kamarádovi rozhodně nikdy nebude mít vztah, jako by to byla holka, píše čtenářka Řinka. Jsou věci, které se dají probírat pouze se ženami. „I ten nejnevinnější kamarád, se kterým tlacháte o počasí, je zkrátka na nejlepší cestě stát se vaším partnerem.

Na kamarádství mezi mužem a ženou nevěří čtenářka Řinka. Chlap je podle ní lovec a dobyvatel...


Rozhodně nebudu mít ke svému kamarádovi vztah jako by byl holka. Nebudu s ním probírat tloustnutí a hubnutí, nákupy, sex (s detaily), návštěvy u gynekologa ani jiná ryze holčičí témata.Prostě kamarádka je kamarádka.Tyhle věci neprobírám do detailu ani s manželem.
I ten nejnevinnější kamarád, se kterým tlacháte o počasí, je zkrátka na nejlepší cestě stát se vaším partnerem nebo se do vás alespoň zamilovat. Nevěřím, že muž který s vámi naváže přátelství,že si vás alespoň na chvíli nepředstaví jako svou potencionální partnerku.
Pokud jste vdaná a nebo máte přítele, trávíte s kamarádem více času, je jasné, že váš přítel nebo manžel z toho dvakrát nadšený nebude. V jeho okolí se motá „cizí kohout“, který ohrožuje jeho postavení. No a bude po manželství, nebo po přátelství. Také se můžete chtít vyplakat v náručí onoho kamaráda, pozve vás na skleničku nezůstane u jedné a to by to nesměl být mužský.
Dřív nebo později mezi vámi a kamarádem zkrátka zafunguje chemie, zajiskří to a vy se zamilujete, nebo s ním skončíte v posteli. A to je jasný začátek milostného vztahu a konec kamarádství.
Ať si probírám své mužské kamarády jak chci,vždycky se to nějak zvrtlo. Buď jsem se zamilovala já, nebo on, bylo to i vzájemné. Na kamarádství mezi mužem a ženou nevěřím.
Pokud si myslíte,že máte kamaráda,který s vámi nakupuje, můžete s ním mluvit o sexu, vaření, prostě o čemkoli, buď je to homosexuál, nebo to není chlap.
Chlap byl vždycky dobyvatel a lovec. Má to v genech s tím nic nenaděláme.

Řinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. 8. 2012: Muž a žena (ne)mohou být přátelé

  • Může podle vás existovat opravdové přátelství mezi mužem a ženou?
  • Měla jste někdy v životě hluboký přátelský vztah s mužem? A jak dopadl? Poznamenala ho lidská sexualita?

Téma dne je zařazené do rubriky Vztahy, ale jeho esence je nevztahová. Ptám se totiž na čisté přátelství mezi mužem a ženou, bez stínu sexuální touhy, bez jediné myšlenky na to, jaký by asi byl tenhle kamarád v posteli. Může, podle vás, mít žena blízkým „jen“ přítelem muži? Může ho „jen“ přátelsky vyslechnout, obejmout, pochopit, porozumět mu? A může totéž cítit vůči ženě muž? Své příspěvky dlouhé alespoň jako tento odstavec textu mi zasílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 7. 8. 2012 v 15.00 hodin, zvýšíte tak svoji šanci na uveřejnění a tím i získání odměny. A jaká že to bude odměna? Pro jednu ze čtenářek tu mám přichystanou hru Laškování od firmy Albi, další tři přispěvatelky odměním 2.000 body do srpnové části naší Věrnostní soutěže.

laškování