Rodina

Návrat zpátky do školy vede přes Palladium!

Přijďte s dětmi do nákupního centra PALLADIUM oslavit začátek školního roku! V PALLADIU budou moci zlobit podle libosti, a dokonce budou za své zlobení odměněny.

skola

O víkendu 4. – 5. 9. 2010 od 13 do 17 hod. pro děti a jejich rodiče totiž PALLADIUM připravilo soutěžní odpoledne. Soutěžit se bude v patře +2 a půjde o velice zvláštní disciplíny, jako je házení houbou, házení křídou, chytání lelků, opičí dráha přes lavice atd. Pro děti je také připravena soutěž ve stavění kostek LEGO o krásné stavebnice LEGO.

Vyhrát bude možné nejen dárky od partnerů akce, ale každý soutěžící bude po zásluze odměn i zlatými mincemi. Vyhrané mince budou děti moci utratit v nultém patře u vstupu z náměstí Republiky, kde na ně bude u školní tabule čekatživá socha přísné paní učitelky. Každá zlatá mince ji pořádně rozparádí!

Nezapomeňte se s ní u tabule vyfotit! Pro autory třech nejhezčích fotografií jsou připraveny originální ceny.

Součástí pestrého odpoledního programu bude také malování na obličej, dětské módní přehlídky školních tašek Licence Only a oblečení Original Marines a vystoupení finalistek soutěže Miss Malenka ČR 2010.

Navíc na vás již nyní v jednotlivých obchodech PALLADIA čekají akce na dětské oblečení, obuv a školní pomůcky nebo třeba i internet od O2.

Podrobné informace naleznete na www.palladiumpraha.cz.

Zajděte s dětmi do PALLADIA si trochu zazlobit, zasoutěžit a nakoupit vybavení na další školní rok!

   
02.09.2010 - Děti - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme