.

Naučte šetrnosti k přírodě i své děti – život bez PET lahví je jednoduchý a s létajícími draky i zábavný

Domácnost

Naučte šetrnosti k přírodě i své děti – život bez PET lahví je jednoduchý a s létajícími draky i zábavný

Pravidelně pít dostatek tekutin je zejména v horkých dnech základ. Ale právě v honbě za svými třemi litry denně nám uniká důležitá skutečnost. Kupované vody a limonády nás stojí nejen peníze a manipulaci z místa na místo, ale zejména přispívají k dalšímu zatěžování prostředí, ve kterém žijeme. Věděli jste, že jedné PET lahvi trvá 450 let, než se rozloží? Že 340 000 000 000 PET lahví a plechovek se každým rokem nerecykluje? Každý z nás má možnost zvolit si způsob, jakým se bude k planetě chovat, tak proč nezkusit ten šetrnější?

Jednou z možností je domácí výroba čerstvých nápojů, které jsou hotové rychle a hlavně dobře chutnají. Pokud se rozhodnete pro tuto cestu, na PET lahve můžete zapomenout. Leader ve výrobě domácí limonády, Sodastream, prosazuje svět bez zbytečného odpadu - proto vám k výrobě limonády stačí pitná voda, výrobník Sodastream a lahev. Bublinkové osvěžení si můžete dopřát kdykoliv, a to jak ve formě obyčejné sodovky, tak s některou z příchutí Sodastream. Aktuálně jsou favority příchutě inspirované animovaným filmem Jak vycvičit draka 2, vikingského příběhu plného dobrodružství, leteckých manévrů na křídlech draků a jednoho velkého přátelství.

Sodastream

19. června bude film i v českých kinech, což je příležitost seznámit vaše malé dráčky nejen s hrdiny příběhu, ale také s vynikajícími sirupy Sodastream, které vznikly právě na motivy filmu. Draci jsou totiž extrémně citliví na kvalitu životního prostředí a tam, kde je příroda znečištěná, žít nemohou. Budou proto rádi, když si limonády vychutnáte bez zbytečného odpadu, třeba právě s některou z jejich oblíbených příchutí.

Dračí lektvar ze zeleného jablíčka, Dračí pomerančová krev, Dračí oheň z lesních plodů nebo Černý drak s colou a višní – to je nová edice dračích příchutí. Tři z nich spolu se třemi originálními lahvemi v jedinečném vikingském designu naleznete v kouzelné dračí truhle. Tu nabízí SodaStream jako dárek ke všem výrobníkům naprosto zdarma. Dračí výrobníky se prodávají již od 1690,- a vždy k nim dostanete právě Kouzelnou dračí truhlu v hodnotě 699,-.

Sodastream

Pomocí domácí výroby limonády Sodastream můžete děti už od malička vést k zodpovědnému chování k přírodě a naučit je tak, že i tak prostou věcí, jako je nulový PET odpad je cesta ke zlepšení kvality místa, kde žijeme – létající draci vám s tím rádi pomůžou!

   
10.06.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Leena [*]

    Takže místo ničení přírody budu ničit zdravý svý rodině chemickejma hnusama? Sml32

    superkarma: 0 11.06.2014, 22:55:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme