Již 37 zemí z celého světa se zapojilo do podrobného průzkumu, který mapuje aktuální stav lidské pleti. K prestižnímu projektu společnosti Vichy se přidává také Česká republika. V následujících týdnech projde diagnostikou své pleti několik tisíc českých mužů a žen. A každý z nich okamžitě získá zprávu o stavu své pleti.

V obchodních centrech Prahy a Brna budou v dubnu 2007 otevřena Centra zdravé pokožky. Zákazníci se v Centrech setkají s odbornými kožními lékaři, kteří jim provedou individuální analýzu pleti. Každý zákazník Centra přitom obdrží Diagnostický pas, do kterého budou zaznamenány veškeré analýzy jeho pleti a současně i doporučení, jak se má o svou pleť starat.

Co přesně zákazníky u stánků čeká? Kompletní diagnostika pleti, přesné určení typu pleti, stáří pokožky a intenzity ochrany před sluncem. Každé vyšetření bude prováděno pomocí nejnovějších vědeckých dermatologických přístrojů pro diagnostiku pleti. Dále zákazníci získají informace o vhodné péči o pleť. Vše bude samozřejmě zdarma. Zákazníci také obdrží odborná doporučení, jak se zbavit špatných návyků, které mohou naší pleti uškodit. Navíc dostanou všichni zúčastnění dárek a mohou si se slevou nakoupit krémy a další přípravky určené k ochraně pleti.

Datumy a místa konání Center zdravé pokožky:
10.4. – 15.4. 2007   Praha 5, Obchodní centrum Nový Smíchov 
19.4. – 22.4. 2007   Brno, Obchodní centrum Olympia
24.4. – 29.4. 2007   Praha 4, Obchodní centrum Chodov

Reklama