Každý člověk má auru
. Někteří ji vidí, více lidí ji cítí ve formě pozitivní nebo negativní energie, která vychází z konkrétního člověka.

 

Mnoho mystiků ze všech koutů světa mluví o tom, že vidí světelné pole kolem hlavy. To není žádná magie. I vy se to můžete naučit!

 

Vše, co je potřeba, je dokázat tento jev rozpoznat a uvědomit si jej. 

 

Děti vidí auru velmi snadno. Tyto zážitky často zobrazují ve svých kresbách, kdy například kolem postav vytvářejí stíny různých barev. Ty většinou odrážejí jemné energie, které děti kolem postav vnímaly. Vývojem se však tato přirozená schopnost vidět aury utlumuje a ztrácí…

 

Aura bývá definována různě. V zásadě lze říci, že představuje energetické pole kolem každé hmoty. 

Lidská aura obklopuje celé naše tělo. U zdravého člověka má tvar elipsy nebo vajíčka. Je charakterizovaná intenzitou, velikostí a barvou. Tyto vlastnosti jsou u každého z nás jiné a projevují se v našich vlastnostech a konání. Například člověk, který má slabou auru, se rychle unaví a ostatní s ním můžou manipulovat. Slabá aura se projevuje neúspěchem v životě, smutkem a nemocí. Z tohoto důvodu je důležité kontrolovat a posilovat vlastní energii.

 

Pokud chcete dosáhnout kontroly nad svojí energií, tedy i nad svojí přítomností a budoucností, je důležité se auru nejdřív naučit vnímat.

 

Jak vnímat auru

Největší energetická aktivita se soustředí v dlaních a rukou. Můžete jimi energii cítit i vydávat.

Pokládání rukou má taky terapeutický účinek a mezi terapeuty bývá nazýván „královský dotek“.

 

Pro vnímaní aury je nejvhodnější začít cvičením rukou. Takto vycítíte energii nejsnáze a postupem času se naučíte být k vnímání energie citlivější.

 

  1. Nejprve se pohodlně usaďte.
  2. Silně třete dlaněmi o sebe 15 až 30 vteřin.
  3. Natáhněte ruce před sebe a otočte ruce dlaněmi proti sobě.
  4. Nejdřív nechte mezi dlaněmi zhruba půl metru volného prostoru, pomalu tuto vzdálenost zmenšujte.
  5. Zvolna dlaně opět oddalujte do vzdálenosti deseti centimetrů a pak opět prostor zmenšujte. Pohyby se střídáním vzdálenosti mezi dlaněmi opakujte několikrát za sebou.
  6. Při celém cvičení (Alrisha)věnujte pozornost svým pocitům. Můžete mít jakékoli pocity: mezi dlaněmi se táhne guma, dlaně vás svědí, roste mezi nimi tlak nebo jakási překážka apod.
  7. Dopřejte si pár minut a pokuste se definovat, co jste cítila. Pamatujte, že rozhodující  jsou vaše vlastní pocity, protože frekvence vaší aury je jedinečná.

 

 Jakmile budete mít zkušenost s prvním cvičením, určitě budete chtít postoupit o krůček dále:

 

1. Odhalte svou slabší ruku - u levaček pravá a u pravaček levá. Dominantní ruku položte asi půl metru od obnaženého předloktí.

2. Pomalu přibližujte dlaň dominantní ruky k předloktí a pozorujte své pocity. Všimněte si, jak blízko můžete dlaň přiblížit, než ucítíte energii, která proudí z předloktí.

Energie se bude opět projevovat jako tlak, teplo, chlad, neproniknutelná hustota a pod.

Povaha vašich pocitů by měla být přibližně stejná jako při cvičení s dlaněmi. 

 

Pokud se vám zdá, že nic necítíte, cvičení pomalu opakujte znovu. Nezapomínejte, že se teprve učíte vnímat jemné energie, o kterých jste možná neměla ani ponětí…

 

 

Zdroj: Ted Andrews, Naučte se vidět auru

Reklama