Na úvod bych chtěla odkázat na článek, s názvem Naučte se poznat a vidět auru, Lekce první: Jak vnímat auru“, který byl uveřejněn 15. 3. 2006.

Dnešní „lekce“ je přímým pokračováním a zároveň návodem, jak auru vidět. Pevně věřím, že z předchozí hodiny jste si něco odnesly a dnes už auru cítíte.

Tak vstupte do tajů aury a naučte se ji také vidět!     

Co je vlastně vidění aury
Vidění aury je fyzickou schopností, kterou má každý z nás. Auru můžete vidět intuitivně nebo objektivně.

Při použití intuice ji vnímáte myslí, a ne očima. Pokud chcete použít tuto metodu, nejdřív byste se měla uvolnit a vizualizovat si vnímanou osobu svým „vnitřním zrakem“. Dotažte se své intuice na vlastnosti aury a na její barevnost. Pokud jsou intuitivní obrazy správně interpretovány, jsou stejně přesné jako při pozorování fyzickém, tedy reálném.

Přestože existenci aury potvrzují i vědecká pozorování, mnoho lidí v její existenci stále nevěří. Důvodem je, že se k auře stavíme nevšímavě. Jak jsem již uvedla, aura je barevné, elektromagnetické pole oválného tvaru, které obklopuje všechny živé organizmy. Lidská aura je nejlépe viditelná v oblasti hlavy a ramen. Její barvy se mění v závislosti na duševním a fyzickém zdraví. 

Aura viděna neškoleným zrakem vypadá jako neostrý, mléčně bílý opar. Školený zrak vidí rozličné barvy, z nichž je možné vyčíst myšlenky, zdravotní, psychický stav i povahu dotyčného člověka.

Jak spatřit vlastní auru
Existuje mnoho variant a návodů, jak docílit vidění aury. Nabízím vám ten nejsnadnější:

·         Postavte se, posaďte nebo poklekněte před dobře vyčištěné zrcadlo v tlumeně osvětlené místnosti.

·         Několikrát se zhluboka nadechněte a uvolněte svoji mysl.

·         Jakmile se cítíte uvolněna, přimhuřte oči a pohlédněte na svoji hlavu a ramena.

·         Soustřeďte se na tato místa.

·         Postupně byste kolem sebe měla spatřit slabé, chvějivé světlo.

·         Čím víc se soustředíte, tím rozsáhlejší by měla aura být. Je možné, že po krátké době uvidíte i barvu. Pokud ji vidíte, jste na dobré cestě! Když ne, neustále se procvičujte.

Kromě zrcadla můžete zkusit i běžné pozorování venku. Takto máte možnost spatřit auru i u jiných lidí. Je to jako hra. Zkuste ji pozorovat na místech jako například metro, autobus, restaurace apod. Způsob její vidění je stejný, jako jsem už uvedla. I u jiných lidí se zaměřte na oblast hlavy a ramen.

Základní barvy aury a jejich význam

Barva

Charakteristika

 

Purpurová, fialová, indigová

Jde o vzácnou barvu. Má duchovní charakter a její nositel je intuitivní, nezávislý a hledající jedinec. Je barvou spojení srdce a ducha - fyzického světa se světem psychickým.

Modrá

Pro modrou auru je charakteristický klid a pohoda. Označuje oddanost, pravdu a serióznost. Pokud jste „modrá“, máte léčitelské a nesobecké sklony.

Červená

Červená je barvou síly, vitality a energie. Červená aura je známkou pevné vůle a odvahy.

Zelená

Je barvou citlivosti a soucitu. Je známkou léčivých schopností. Taky je interpretována jako barva přátelství a hojnosti.

Oranžová

Naznačuje zdraví, vitalitu, duševní pohodu, bdělost, pohotovost a ohleduplnost. 

Žlutá

Pokud jste žlutá, máte nejspíš optimistickou, aktivní a přátelskou povahu. Žlutá je také znamením inspirace, dobrých rozumových schopností a mocných myšlenek. 

Hnědá

Naznačuje nedostatek emocí. Hnědá je symbolem introvertnosti a nevyrovnanosti, která může souviset s nedostatkem energie.

Šedá

Je barvou krutosti, trudnomyslnosti a úzkoprsosti.

Černá

Lidem s černou aurou se raději vyhýbejte! Jde o sobecké a negativní povahy, které jsou plné závisti, nenávisti a brutality.

Bílá

Bílá je barvou dokonalosti a duševní rovnováhy. Je symbolem pravdy, čistoty a lásky.

 

Zdroj: Ted Andrews: Naučte se vidět auru,
Larry Dreller: Jak se stát médiem

Reklama