Rodina

Naučte děti jíst vitaminy

Cappy Junior přináší skvělou hru pro rodiče a jejich děti s atraktivními výhrami. Cílem je netradiční a zábavnou formou vysvětlit dětem co jsou to vitamíny. Hra je postavená na současném světovém hitu - tzv. rozšířené realitě.

cappy

Ta umožňuje prolínání reálného světa se světem počítačových animací, her a zábavy. Jedná se o žhavou a praktickou novinku v ovládacích prvcích, kterou nelze nevyzkoušet. Vtáhne vás do zábavy rychleji, než byste sami očekávali. Díky ovocnému nápoji Cappy Junior máte vy a vaše dítě unikátní možnost vyzkoušet si technologii, která se úspěšně začíná využívat v zahraničí, a ještě vyhrát atraktivní ceny.

Samotná hra je velmi ergonomická a vtáhne vás do světa animovaných zvířátek. Ovládat legrační animovanou opičku či lvíčka je snadné, sbírání zdravého ovoce ve 3D prostředí zábavné, ale hlavně se děti interaktivní formou poučí o tom, co jim přináší tolik potřebné vitaminy. Sbírej vitamíny proti chřipce nebo v další hře ty posilující organismus. Stačí si zapnout počítač, najít stránku Cappyhra.cz ZDE a můžete začít.

Video, které na hlavní stránce najdete, vám ukáže, jak na to. Pak už jen roztomilá zvířátka běhají pralesem a sbírají ovoce, za což se jim přičítají body. A nejen to. Můžete soutěžit se sousedovic rodinou, kdo sesbírá zdravé ovoce rychleji. Zkuste to dohromady s vašimi dětmi a vyhrajte lístky do zoologické zahrady. Každý týden také můžete vyhrát jeden Disney mini-notebook.

Máte doma u počítače webovou kameru? Pak zapomeňte na šipky na klávesnici, protože můžete postavičky lva a opice ovládat lahvičkou od Cappy Junior nebo kódem, který si vytisknete na stránce se samotnou Cappyhra.cz ZDE


Kupujte svým dětem nápoj Cappy Junior od výrobce Coca-Cola, protože tím svým dětem dáváte minimálně 59 % ovocnou šťávu bez přidaných konzervantů a cukru, s kapkou medu. Vždyť víte, co je pro vaše děti dobré. Děti budou zdravé, veselé a šťastné. Co si přát více.

Co to je „rozšířená realita“?

Anglicky se novinka nazývá Augmented Reality a je termínem pro zobrazení reality kombinované s digitálními prvky a objekty vytvořenými počítačem. Jedná se ale také o inovaci v ovládacích prvcích, ideální například u herních konceptů. V zahraničí se stává hitem letošního roku. V České republice zatím prakticky není využívaná.

Obrázek ze hry

cappy

Všechny informace najdete na stránkách Cappyhra.cz ZDE

   
03.05.2010 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bles [*]

    jeden z mála dobrých džusů. v létě často skončím s dětmi na něm, když si přejí nějaké sladké pití. zmrzlinu zajistí míša od algidy,  tak to snad je alespon trošku přijatelná kombinace.Sml24

    superkarma: 0 14.06.2010, 12:24:39
  2. [1] FAXÍK [*]

    Sml80Sml79Sml67nikolkaSml59Sml58Sml24Sml23Sml22Sml54Sml52Sml30Sml57Sml32Sml31Sml15Sml16nikolka

    superkarma: 0 03.05.2010, 16:02:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme