Exkluzivní módní show ve stylu „Great Gatsby“ ukázala, jak vypadá dokonalý styl a navíc přinesla peníze pro dobrou věc. Jen tak pro zajímavost, porovnejte smysl a úroveň dvou víkendových akcí - Českého slavíka a módní přehlídky, kterou pořádala Nadace Terezy Maxové dětem.

Včera se ve Smetanově síni Obecního domu konal jubilejní 10. ročník charitativní módní přehlídky Fashion For Kids, kterou pořádá Nadace Terezy Maxové dětem.

n

Letošní ročník nesl podtitul „Wings of Hope“ nebol „Křídla naděje“ vyjadřující zastřešující téma činnosti nadace - tvorba a podpora projektů, které dávají dětem z dětských domovů naději na uplatnění v budoucím životě.

m

Za přítomnosti známých tváří jako jsou Karolína Kurková, Linda Vojtová, Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle či Radek Štěpánek a mnoho dalších měli diváci možnost vidět exkluzivní módní show ve stylu „Great Gatsby“, kterou pro tuto příležitost sestavil kreativní ředitel italského Vogue L´Uomo Robert Rabensteiner.

m

Hlavním hostem večera byl zpěvák a kytarista BRYAN ADAMS, který kromě hudebního vystoupení podpořil činnost Nadace Terezy Maxové dětem také nedávnou dražbou své kytary a jím pořízené umělecké fotografie Terezy Maxové. Tato dražba, do které byly vloženy i dvě vstupenky na samotnou akci Fashion For Kids, vynesla 217 500 Kč. 

Zdroj TZ

Reklama