I když by chtěla čtenářka Janaa1 jedním dechem říct, že na svém partnerovi nic nezměnila, protože se jí líbí, jaký je, nakonec po úvaze zjistila, že tomu tak není. K nějaké změně přeci jen došlo.

K úvaze přimělo dnešní téma čtenářku s nickem Janaa1...


Hezký den všem na ženě in.
 
Vaše téma mě donutilo k zamyšlení. Co jsem na svém příteli změnila? Nejdřív se mi chtělo říct, že nic - líbil se mi takový jaký je, proto jsem si ho přece vybrala. Pak jsem ale chvilku přemýšlela a zjistila jsem, že postupem času se některé věci přece změnily. Tedy asi jsem je změnila já, byť ne cíleně, ale tou dobou co spolu chodíme a žijeme. Můj přítel byl pedant, který neuměl odpočívat, byl doma veden k tomu, že odpočinek je vlastně svým způsobem zahálka a je to špatné. Byl pořád utahaný, udřený a protivný. Naučila jsem ho, že nemusí pořád pracovat - byť workoholikem asi zůstane - ale že aktivní odpočinek jako kolo a ježdění na vodě je fajn, zlepší náladu a bude mu líp. Za to jsem opravdu ráda.Další věc, která se změnila- nikdy nikoho za nic nepochválil - snažil se nás k lepším výkonům vybičovat kritikou. Pomalu ale jistě po mém  devítiletém úsilí začal občas chválit. A věřte, že to opravdu oceňuji a jsem potěšena. Taky jsem ho naučila, že i když se myje hodně často, i 2x denně, není použití voňavky zženštilostí. Zpočátku to pro něj byl trochu problém, dnes mám chlapa vyvoněného. Předtím voněl mýdlem taky, to zas ano,ale teď je to taková ta třešnička na dortu. a ještě něco -odnaučila jsem ho přesolovat si jídlo..Takže suma sumárum - když se dívám zpátky, musím se trochu usmát. Změnila jsem toho vlastně docela dost. Zůstal mi chlap co se mi líbil a líbí, jen jsem si ho ještě trošku vyšperkovala..Možná bych ještě na něco přišla,ale  vcelku jsem ráda, že je můj přítel takový ,jaký je..I když pár věcí bych vlastně ještě trošku změnit mohla :-).

Janaa1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

  • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

Reklama